مجموعه زرین مغز شما را به خرید بهترین محصولات خشکبار تازه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

فروش عمده بادام پوست کاغذی | کشورهای مقصد صادرات بادام کاغذی محب

آنچه در این مقاله می خوانید...

مرکز تولید بادام کاغذی درجه یکتولید بادام پوست کاغذی با کیفیتتامین مستقیم انواع بادام کاغذی در سراسر کشورفروش عمده بادام پوست کاغذی محب درجه یکصادارات بادام پوست کاغذی به کشورهای مختلفمقصد صادرات انواع بادام کاغذی محب سامانقیمت روز بادام پوست کاغذی تولید کشمش سبز قلمی ممتاز
فروش بادام کاغذی محب

فروش عمده بادام پوست کاغذی خام درجه یک، در مناطق کشت بادام و شرکت‌های تجاری امری رایج می‌باشد. بادام پوست کاغذی با نام محب نیز شناخته می‌شود. این بادام یکی از بادام‌های لوکس با قیمت مناسب است که خریدارن عمده بادام یا صادرکنندگان بادام را وسوسه می‌کند که در امر صادرات عمده بادام کاغذی وارد شوند.

فروش عمده بادام پوست کاغذی شرکت زرین 09120774128

مرکز تولید بادام کاغذی درجه یک

منطقه سامان و روستاهای اطراف آن در حاشیه زاینده رود استان چهارمحال و بختیاری بزرگترین تولیدکننده بادام محب پوست کاغذی در کشور است. مرغوبیت تولیدات کشاورزان این منطقه کمک شایانی به صادرات عمده بادام پوست کاغذی و صادرات مغز بادام مامایی کرده‌اند.

بادام و دیگر محصولات این منطقه همه دارای کیفیت عالی هستند. به همین علت بادام‌های صادراتی این منطقه بسیار معروف و زبانزد خاص و عام می‌باشد . در این منطقه انواع دیگر بادام مانند مامایی، شاهرودی و سنگی به وفور یافت می‌شود. به این بادام، بادام سفید،بادام پوست نازک، بادام کاغذی، منقا، محب، سفید  هم گفته می‌شود.

 

اگر شما خریدار و صادرکننده عمده بادام هستید و با این اسامی حتما روبه رو شدید بدانید که همان بادام پوست کاغذی لوکس معروف است.

 

صادرات بادام پوست کاغذی 09120774128

تولید بادام پوست کاغذی با کیفیت

تولید بادام پوست کاغذی از جمله فعالیت شرکت‌ها و گروه‌های مختلف در حیطه تجارت بادام می‌باشد. تجارت بادام کاغذی از از جمله تجارت های سوده محسوب می‌شود دلیل این موضوع حجم زیاد تقاضای بادام کاغذی در بازارهای داخلی و خارجی می باشد. بادام محب اصفهان و بادام منقا همان بادام کاغذی است که با چندین اسم شناخته می شود.

 

همه‌ی این ارقام همان خصوصیات بادام کاغذی را دارند. ولی بادام محب اصفهان کیفیت بادام محب چهارمحال و بختیاری را ندارد. این محصول کمی تیره و پوست سفتی دارد. شرکت زرین مغز یکی از تولیدکنندگان بادام کاغذی در کشور محسوب می‌شود. این شرکت فعالیت های قابل قبولی در چند سال اخیر داشته است.

 

صادرات بادام پوست کاغذی 09120774128

تامین مستقیم انواع بادام کاغذی در سراسر کشور

تامین مستقیم انواع بادام کاغذی برای متقاضیان این محصول در سراسر کشور از فعالیت‌های اصلی شرکت زرین مغز در چند سال اخیر بشمار می‌رود. بادام پوست کاغذی به دلیل طعم مطلوب و پوست نازک آن تبدیل به یک محصول پر فروش تجاری در بازارهای داخلی گردیده است. همین امر باعث شده تا تاجران و گروه‌های تجاری مختلفی که به دنبال خرید این محصول هستند به نزدیک‌ترین مرکز موجود مراجعه کنند. بنابراین بتوانند در سریع ترین زمان ممکن محصول خود را دریافت کنند.

شرکت زرین مغز با تولید ارگانیک بادام کاغذی و عرضه مستقیم آن توانسته فرصت خرید مستقیم این محصول را برای تاجران فراهم نماید.

 

فروش عمده بادام پوست کاغذی شرکت زرین 09120774128

فروش عمده بادام پوست کاغذی محب درجه یک

تامین و فروش عمده بادام پوست کاغذی درجه‌یک در تناژ بالا برای شرکت زرین مغز به راحتی امکان‌پذیر می‌باشد. بادام کاغذی پوست چوبی آن بسیار نازک و شکننده بوده و با فشار دو انگشت به راحتی می‌شکند. پوست ظریف و رنگ سفید کاغذی آن این بادام را به بادام کاغذی معروف کرده است.

 

امروزه در مهمانی‌های لوکس، برگذاری کنفرانس ها، دور همی‌های شیک و مجلسی بادام کاغذی برای مهمانان سرو می‌شود. طعم دلنشین و شیرینی کام پسندش این آجیل پرخاصیت را در بین خشکبار، سرگل آجیل‌ها کرده است.

 

بادام کاغذی

صادارات بادام پوست کاغذی به کشورهای مختلف

صادارات بادام پوست کاغذی به کشورهای مختلف و جایگاه صادارات این محصول در کشورمان افزایش چشم‌گیری در چند سال اخیر داشته است. بادام پوست کاغذی ایران که با نام محب نیز شناخته می‌شود. جز محصولات باکیفیت و شناخته شده در جهان بشمار می‌رود.

 

البته به دلیل واردات قاچاق بادام امریکایی به کشور سبب شده تا میزان فروش داخلی این محصول کاهش نسبی در بازار داخلی داشته باشد. بادام پوست کاغذی ایران پوسته نازک، شکننده و مغز بسیار روشنی دارد. میزان دو قلو بودن آن نسبت به هر کیلو بسیار زیاد می‌باشد.

این محصول در مناطق مختلف با توجه به شرایط اقلیمی در شهرکرد، اصفهان، کرمان و کهگیلویه بویراحمد کشت می‌شود. شرکت زرین مغز خود از تولیدکنندگان بزرگ بادام پوست کاغذی هستند. تاجران برای خرید و کسب اطلاعات بیشتر به نمایندگی شرکت زرین مغز مراجعه کنند.

 

صادارات بادام پوست کاغذی به کشورهای مختلف

مقصد صادرات انواع بادام کاغذی محب سامان

صادرات انواع بادام کاغذی محب سامان به کشورهایی چون روسیه، چین، گرجستان، ارمنستان، اوکراین، آذربایجان و کشورهای حوزه خلیج فارس انجام می‌پذیرد. بادام کاغذی برای بسته‌بندی به عنوان یک خوراکی لوکس و لاکچری می‌تواند ایده بی‌نظیری برای صادرات بادام به کشورهای عربی و امارات باشد.

تاجران می‌توانند روی خرید عمده بادام کاغذی، بسته‌بندی لوکس و صادرات بادام کاغذی به چین و روسیه نیز برنامه‌ریزی کنند. خریدارن بادام یا صادرکنندگان خشکبار، بادام جهت صادرات و فروش عمده بادام پوست کاغذی ، پسته و … می توانند به شرکت زرین مراجعه نمایند.

 

فروش بادام کاغذی و پسته شرکت زرین 09120774128

قیمت روز بادام پوست کاغذی

اطلاع از قیمت روز بادام پوست کاغذی در  تجارت مطمئن‌تر و خرید با کیفیت‌تر این محصول به تاجران کمک می‌کند. قیمت بادام کاغذی همیشه با یک روند افزایشی همراه است. عوامل زیادی نظیر کیفیت بادام تاثیر زیادی دارد. هرچه مغز بادام کاغذی درست و پرتر و پوستی نازک‌تر داشته باشد از کیفیت بالاتری برخوردار می‌باشد. از عوامل دیگر می‌توان به تولید سالیانه این محصول اشاره کرد از انجایی که بادام پوست کاغذی جز یکی از محصولات پر متقاضی در بازارهای داخلی و خارجی محسوب می‌شود.

 

میزان تولید سالیانه بادام پوست کاغذی اگر کم باشد موجب افزایش چشم‌گیری در قیمت این محصول می‌گردد. از عوامل اصلی در میزان کاهش تولید سرمازدگی و افت‌زدگی را می‌توان اشاره کرد. اطلاع از شیوه‌های کشاورزی نوین و نداشتن اطلاع از طریقه فروش بادام کاغذی موجب کاهش انگیزه این محصول در باغداران گردید.

 

شرکت زرین مغز با ارتباط مستقیم با باغداران بادام کاغذی ، تولید و عرضه آن توانسته تاثیر مثبتی در افزایش تولید و تعادل نسبی این محصول ایجاد کند. برای اطلاع از قیمت بادام پوست کاغذی با شرکت زرین مغز در ارتباط باشید.

 تولید کشمش سبز قلمی ممتاز

شرکت زرین مغز سعی دارد در کنار تولید انواع بادام و پسته، در تولید کشمش سبز قلمی نیز عملکرد قابل توجهی داشته باشد. کشمش انگور خشک شده بدون دانه یا دانه‌دار است که زیر نور خورشید یا با دستگاه خشک کن خشک می‌شود. مقدار ناچیزی رطوبت در آن باقی می‌ماند.

 

ایران در کنار آمریکا و ترکیه از بزرگترین صادرکنندگان کشمش می‌باشد. بیش از ۳۰ درصد سهم صادرات کشمش کشورمان به استرالیا ، ایتالیا و فرانسه صادر می‌شود. مصرف کشمش نسبت به تنقلات مصنوعی مثل شکلات اثر مقوی و سالم برای کودکان و بزرگسالان دارد. در رنگ‌های مختلف سیاه ( پلویی ) ، قهوه ای ، طلایی و سبز قلمی در بازار عرضه می‌شود .

 

کشمش به دو صورت خام و یا اضافه به غذا کاربرد دارد. در تزیین کیک و چاشنی دسر از آن به خوبی یاد می‌کنند. طعم بی نظیر کشمش سبز ممتاز به عنوان میان وعده که سرشار از فیبر بوده استفاده می‌شود. ارزش‌های غذایی این محصول برای درمان کم خونی ،هضم غذا و جوان سازی پوست استفاده می‌گردد.

 

شرکت زرین مغز مجهز به دستگاه تمام اتوماتیک مکانیزه خشک‌کن کشمش بوده است. طی مراحل مقدماتی شستشو، گوگرد زنی، خشک کردن، غربال گری، سورتینگ و بسته‌بندی طبق نیاز مشتری فعالیت می‌کند.

 

مرکز فروش و صادرات بادام کاغذی ایرانی

شرکت زرین

برچسب ها:
الهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: نام

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120774128

instagram icon اینستاگرام: zarinbadam@

email icon ایمیل: zarincomp@gmail.com

مجموعه زرین مغز شما را به خرید بهترین محصولات خشکبار تازه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Content is protected !!