مجموعه زرین مغز شما را به خرید بهترین محصولات خشکبار تازه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

فروشنده اصلی بادام زمینی و درختی | مرکز خرید مستقیم بادام ایرانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

تولید و خرید بادام درختی از کشاورزپخش مستقیم بادام درختی در سراسر کشورفروشنده اصلی بادام درختی مرغوب ؛ شرکت زرینفروشنده بادام زمینی مرغوبمرکز خرید مستقیم بادام در ایرانفرصتی ناب در صادرات انواع بادام به ابوظبی(قطر)خرید و فروش آجیل و خشکبار ایرانی؛ شرکت زرین
تولید کننده بادام شرکت زرین 09120774128

 

اگر به دنبال فروشنده اصلی بادام زمینی و درختی در بین شرکتهای تجاری هستید شرکت زرین در خدمت شماست. افراد زیادی در مناطق مستعد کشت بادام زمینی مثل آستانه اشرفیه و پارس آباد مشغول تولید و کشت هستند که هر ساله حاصل زحمات آنها رونق فراوانی به امر خرید و فروش عمده بادام زمینی می‌دهد. از طرفی شرکتهای تجاری موفق چون شرکت زرین در این مناطق خرید عمده بادام زمینی را به صورت مستقیم انجام می دهند تا آماده ارائه بهتر خدمت به تاجران و مشتریان داخلی و خارجی شوند. این نوع معامله مستقیم باعث تعادل در قیمت بادام زمینی می شود. شرکت زرین، تولید کننده عمده بادام درختی نیز هست.

 

فروشنده اصلی بادام زمینی شرکت زرین 09120774128

 

تولید و خرید بادام درختی از کشاورز

تولید و خرید بادام درختی از کشاورز برای ایجاد سود طرفین معامله و عدم زیان وارده به آن ها توسط زرین مغز انجام می‌شود. این شرکت با تولیدکنندگان بادام درختی اصفهان ، شهرکرد ، کرمان و … در تعامل و همکاری موفقی دارد.

بادام درختی یکی از انواع محصولات با کیفیت شناخته شده در حیطه خشکبار می‌باشد.  این گیاه نسبت به خشکی بسیار مقاوم بوده و در مناطق معتدل و نیمه گرمسیر به خوبی رشد می‌کند. به همین خاطر باغداران و کشاورزان منطقه سامان در حاشیه زاینده رود و اصفهان بادام درختی را به خوبی کشت می‌دهند و درواقع به مراقبت زیادی نیاز ندارد. بادام درختی به غیر از استان های جنوبی و شمالی کشور، در سایر مناطق البته در صورت فراهم بودن آب و هوای مناسب می‌تواند رشد کند.

بادام درختی مغذی رنگ قهوه‌ای و به شکل بیضی گونه ای دارد که اطراف آن را پوست چوبی احاطه کرده است. این محصول سرشار از پروتئین است که در مقابل کم آبی مقاوم بوده و پس از برداشت راهی بازارهای داخلی و خارجی می‌شود. بادام درختی در انواع گوناگون تولید و به فروش می رسد که عبارتند از:

 • بادام مامایی-
 • بادام سنگی –
 • بادام محب اصفهان-
 • بادام پوست کاغذی –

بادام درختی ایرانی به دلیل ارگانیک بودن و خوش طعم بودن طرفدار بسیاری در خارج از کشور یافته است. بادام شاهرودی ۸ و ۱۲ جزء محصول ویژه مصرف داخلی بوده و به عنوان کالای صادراتی به کشورهای هند، روسیه، چین و کشورهای اروپایی انجام می‌شود. مغز بادام شیرین روغن فراوانی دارد به همین خاطر در تولید صابون نیز کاربرد دارد.

شرکت زرین مغز در تولید و سایر مراحل تجاری بادام درختی و بادام زمینی فعالیت های قابل توجهی داشته و عملکرد مثبتی در میزان تولید این محصول به ثبت رسانیده.

 

 

مرکز خرید پسته و بادام شرکت زرین 09120774128

پخش مستقیم بادام درختی در سراسر کشور

پخش بادام درختی در انواع مختلف  در ساسر کشور از عملکرد و مزیت های شرکت زرین مغز در کنار تولید این محصول است

بادام در دسته مغزهای پر انرژی قرار می گیرد که اگر با پوست نگهداری و مصرف شود تازه تر با طعمی دلنشین باقی می ماند.

بادام درختی پوست کاغذی یکی از محصولات با کیفیت در گروه بادام درختی می باشد که دربازار داخل و همچنین صادارات متقاضیان زیادی دارد

بادام درختی شامل انواع مختلف بادام نظیر سنگی ، مامایی و …که برا اساس ویزگی ها و کاربردهای مختلف تولید و عرضه می شود

بادام مامایی از جمله با کیفیت ترین بادام در زیر شاخه بادام درختی می باشد که به دلیل خواص گوناگون و شرایط اقلیمی منحصر بفرد متقاضیان زیادی پیدا کرده توجه تاجران زیادی را در تجارت این محصول معطوف ساخته است

بادام درختی به صورت شور ، خام ، و در صنایع غذایی به صورت پودر و خلال استفاده و به فروش می رسد . بادام درختی تلخ به دلیل مقاوم بودن در برابر آفات به عنوان پایه بادام درختی شیرین قرار می گیرد .

فروشنده اصلی بادام درختی شرکت زرین 09120774128

فروشنده اصلی بادام درختی مرغوب ؛ شرکت زرین

یکی از بهترین شرکتهای فروشنده بادام درختی مرغوب شرکت زرین مغز است. این شرکت در حوزه خرید و فروش بادام و خشکبار دامنه گسترده ای را تحت پوشش خود دارد.

شاخه های کاری موفق این شرکت عبارتند از:

 1. خرید و فروش و صادرات بادام درختی شیرین
 2. خرید و فروش و صادرات بادام کاغذی محب
 3. خرید و فروش و صادرات بادام شاهرودی
 4. خرید و فروش و صادرات بادام سنگی
 5. خرید و فروش و صادرات بادام زمینی
 6. خرید و فروش و صادرات بادام کوهی
 7. خرید و فروش و صادرات پسته
 8. خرید و فروش و صادرات بنه
 9. خرید و فروش و صادرات فندق
 10. خرید و فروش و صادرات گردو

 

 

فروشنده اصلی بادام زمینی شرکت زرین 09120774128

فروشنده بادام زمینی مرغوب

فروشنده بادام زمینی مرغوب، تولید کنندگان اصلی بادام زمینی هستند که شرکت زرین مستقیماً با آن ها در ارتباط است. درواقع بادام زمینی مرغوب باید دارای خصوصیات زیر باشد:

 1. درشت و یکدست بودن
 2. تازه بودن
 3. عدم کرم خوردگی
 4. تمیز بودن
 5. مغزهای سالم داشتن

کشاورزان می توانند ضمن اطمینان از مرغوبیت محصول تولیدی خود، برای فروش با شرکت امین زرین مغز تماس حاصل نمایند و بادام زمینی تولیدی خود را به بهترین نحو به فروش برسانند. شرکت زرین در سایت اینترنتی خود آماده هر گونه ارائه به مشتریان عزیز جهت رفاه بیشتر در امر خرید و فروش بادام زمینی، می‌باشد.

 

 

تولید کننده بادام شرکت زرین 09120774128

مرکز خرید مستقیم بادام در ایران

مرکز خرید شرکت زرین در شهرهای اصلی تولیدکننده بادام، در خدمت فروشندگان و صادرکنندگان بادام است. از طرفی سایت شرکت‌ های معتبر به صورت آنلاین و به روز، قیمت بادام زمینی و درختی را برای خرید و فروش بادام درج می‌کنند. تاجران داخلی و خارجی از هر دو طریق می‌توانند انتخاب بار کنند و از امکانات شرکت زرین مغز جهت دریافت محصولی باکیفیت و با قیمتی متعادل بهره ببرند.

 

 

مرکز خرید بادام مامایی 09120774128

فرصتی ناب در صادرات انواع بادام به ابوظبی(قطر)

فرصتی ناب در صادرات بادام به قطر برای تجار و صادرکنندگان این محصول فراهم شده است. تاجرانی که به دنبال صادرات بادام ایرانی در سراسر دنیا هستند می توانند جهت همکاری بلند مدت با زرین مغز در ارتباط باشند. زرین مغز از تولیدکنندگان این محصول به شمار می‌آید و با به کارگیری بازاریابی و بسته بندی بین المللی توانسته اند به بازارهای جهانی محصولات خود را صادر کنند.

واقعیت این است که قطر از ثروتمندترین کشورهای جهان شناخته شده و بازرگانان ایرانی به سمت سرمایه گذاری در قطر جذب شده اند. همچنین به دلیل نداشتن زمین‌های کشاورزی در کنار آب و هوای خشک و بیابانی از بزرگترین واردکنندگان محصولات کشاورزی از جمله خشکبار می‌باشد. تاجران قطر برخلاف دیگر کشورها از بازرگانان خوش سابقه و ثروتمند حاشیه خلیج فارس به حساب می آید. درحقیقت با توجه به مسافت کم و منابع موجود کشورمان راه را برای صادرات بادام هموارتر کرده است.  صادرات بادام به قطر یکی از بهترین فرصت برای بازارهای ایرانی می باشد.

 

 

مرکز صادرات پسته به چین شرکت زرین09120774128

خرید و فروش آجیل و خشکبار ایرانی؛ شرکت زرین

امروزه خرید و فروش آجیل و خشکبار ایرانی در تناژ مختلف به راحتی و با سرعت امکان پذیر است. شرکت زرین با تولیدکنندگان آجیل و خشکبار در ارتباط مستقیم هستند. آن ها به صورت به روز، با کمیت و کیفیت کار آشنا هستند و به بهترین نحو می‌توانند شما مشتریان گرامی را در خرید انواع خشکبار مثل:

 • بادام
 • گردو
 • بادام زمینی
 • پسته
 • بنه
 • بادام کوهی
 • فندق

راهنمایی کنند. شما خریداران محترم جهت خرید خشکبار مرغوب با قیمتی متعادل، می‌توانید با شرکت زرین مغز به عنوان فروشنده اصلی بادام زمینی و درختی و سایر مغزیجات ایرانی تماس حاصل نمایید تا انتخاب بار انجام شود.

 

تولید کننده بادام شرکت زرین 09120774128

برچسب ها:
الهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: نام

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120774128

instagram icon اینستاگرام: zarinbadam@

email icon ایمیل: zarincomp@gmail.com

مجموعه زرین مغز شما را به خرید بهترین محصولات خشکبار تازه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Content is protected !!