مجموعه زرین مغز شما را به خرید بهترین محصولات خشکبار تازه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده اصلی بادام زمینی و درختی | مرکز خرید مستقیم بادام ایرانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

تولید و خرید بادام درختی از کشاورزپخش مستقیم بادام درختی در سراسر کشورفروشنده اصلی بادام درختی مرغوب ؛ شرکت زرینفروشنده بادام زمینی مرغوبمرکز خرید مستقیم بادام در ایرانفرصتی ناب در صادرات انواع بادام به ابوظبی(قطر)خرید و فروش آجیل و خشکبار ایرانی؛ شرکت زرین
تولید کننده بادام شرکت زرین 09120774128

فروشنده اصلی بادام زمینی شرکت زرین 09120774128

اگر به دنبال فروشنده اصلی بادام زمینی و درختی در بین شرکتهای تجاری هستید شرکت زرین در خدمت شماست.

در مناطق مستعد کشت بادام زمینی مثل آستانه اشرفیه و پارس آباد مغان افراد زیادی مشغول تولید و کشت بادام زمینی هستند که هر ساله حاصل زحمات آنها رونق فراوانی به امر خرید و فروش عمده بادام زمینی می دهد.

از طرفی شرکتهای تجاری موفق چون شرکت زرین در این مناطق خرید عمده بادام زمینی را به صورت مستقیم انجام می دهند و آماده ارائه خدمت به تاجران و مشتریان داخلی و خارجی هستند. این نوع معامله مستقیم باعث تعادل در قیمت بادام زمینی می شود.

شرکت زرین تولید کننده عمده بادام درختی نیز هست و به عنوان فروشنده اصلی بادام زمینی آماده ارائه هر گونه خدمت به مشتریان عزیز می باشد.

تولید کننده بادام شرکت زرین 09120774128

تولید و خرید بادام درختی از کشاورز

تولید و خرید بادام درختی از کشاورز برای داشتن سود طرفینو نداشتن ضرر و زیان برای کشاورزان زبده  توسط زرین مغز انجام می شود ، این شرکت با تولیدکنندگان بادام درختی اصفهان ، شهرکرد ، کرمان و … در تعامل و همکاری می باشد .

بادام درختی یکی از انواع محصولات با کیفیت شناخته شده در حیطه خشکبار محسوب می شود  این گیاه نسبت به خشکی بسیار مقاوم بوده است ، در مناطق معتدل و نیمه گرمسیری به خوبی رشد می کند به همین خاطر باغداران و کشاورزان منطقه سامان در حاشیه زاینده رود و اصفهان بادام درختی را به خوبی کشت میدهند و به مراقبت زیادی نیاز ندارد .

بادام درختی به غیر از استان های جنوبی و شمالی کشور ، سایر مناطق کشور در صورت فراهم بودن آب و هوای مناسب می توانند به کشت بادام اختصاص یابند .

بادام درختی مغزی قهوه‌ای رنگ و به شکل بیضی دارد که اطراف آن را پوست چوبی احاطه کرده است . میوه آجیل بادام سرشار از پروتئین بوده که در مقابل کم آبی مقاوم بوده و پس از برداشت راهی بازارهای داخلی و خارجی می شود .

 

بادام درختی در انواع گوناگون تولید و به فروش می رسد :

 • بادام مامایی-
 • بادام سنگی –
 • بادام محب اصفهان-
 • بادام پوست کاغذی –

بادام درختی ایرانی به دلیل ارگانیک بودن و خوش طعم بودن طرفدار بسیاری در خارج از کشور پیدا کرده است . بادام شاهرودی ۸ و ۱۲ ویژه مصرف داخلی بوده و صادرات به هند ، روسیه ، چین ، کشورهای اروپایی و همسایه از متقاضیان بادام ایرانی می باشد .مغز بادام شیرین روغن فراوانی دارد به همین خاطر در تولید صابون کاربرد دارد .

شرکت زرین مغز در تولید و سایر مراحل تجاری بادام درختی وزمینی فعالیت های قابل توجهی داشته و عملکرد مثبتی در میزان تولید بیشتر این محصولات ایرانی داشته است

مرکز خرید پسته و بادام شرکت زرین 09120774128

پخش مستقیم بادام درختی در سراسر کشور

پخش بادام درختی در انواع مختلف  در ساسر کشور از عملکرد و مزیت های شرکت زرین مغز در کنار تولید این محصول است

بادام در دسته مغزهای پر انرژی قرار می گیرد که اگر با پوست نگهداری و مصرف شود تازه تر با طعمی دلنشین باقی می ماند.

بادام درختی پوست کاغذی یکی از محصولات با کیفیت در گروه بادام درختی می باشد که دربازار داخل و همچنین صادارات متقاضیان زیادی دارد

بادام درختی شامل انواع مختلف بادام نظیر سنگی ، مامایی و …که برا اساس ویزگی ها و کاربردهای مختلف تولید و عرضه می شود

بادام مامایی از جمله با کیفیت ترین بادام در زیر شاخه بادام درختی می باشد که به دلیل خواص گوناگون و شرایط اقلیمی منحصر بفرد متقاضیان زیادی پیدا کرده توجه تاجران زیادی را در تجارت این محصول معطوف ساخته است

بادام درختی به صورت شور ، خام ، و در صنایع غذایی به صورت پودر و خلال استفاده و به فروش می رسد . بادام درختی تلخ به دلیل مقاوم بودن در برابر آفات به عنوان پایه بادام درختی شیرین قرار می گیرد .

فروشنده اصلی بادام درختی شرکت زرین 09120774128

فروشنده اصلی بادام درختی مرغوب ؛ شرکت زرین

یکی از بهترین شرکتهای فروشنده بادام درختی مرغوب شرکت زرین مغز است. این شرکت در حوزه خرید و فروش بادام و خشکبار دامنه گسترده ای را تحت پوشش خود دارد.

شاخه های کاری موفق در این شرکت عبارتند از:

 1. خرید و فروش و صادرات بادام درختی شیرین
 2. خرید و فروش و صادرات بادام کاغذی محب
 3. خرید و فروش و صادرات بادام شاهرودی
 4. خرید و فروش و صادرات بادام سنگی
 5. خرید و فروش و صادرات بادام زمینی
 6. خرید و فروش و صادرات بادام کوهی
 7. خرید و فروش و صادرات پسته
 8. خرید و فروش و صادرات بنه
 9. خرید و فروش و صادرات فندق
 10. خرید و فروش و صادرات گردو

فروشنده اصلی بادام زمینی شرکت زرین 09120774128

فروشنده بادام زمینی مرغوب

فروشنده بادام زمینی مرغوب تولید کنندگان اصلی بادام زمینی هستند که شرکت زرین مستقیم با آن ها در ارتباط است.

بادام زمینی مرغوب باید دارای خصوصیات زیر باشد:

درشت و یکدست بودن

تازه بودن

عدم کرم خوردگی

تمیز بودن

مغزهای سالم داشتن

و…

کشاورزان می توانند ضمن اطمینان از مرغوبیت محصول تولیدی خود برای فروش با شرکت امین زرین مغز تماس حاصل نمایند و بادام زمینی تولیدی خود را به بهترین نحو به فروش بادام زمینی برسانند

شرکت زرین با برقراری نمایندگی ثابت در مراکز تولید بادام زمینی و در سایت اینترنتی خود آماده هر گونه ارائه به مشتریان عزیز جهت رفاه بیشتر در امر خرید و فروش بادام زمینی، می باشد.

تولید کننده بادام شرکت زرین 09120774128

مرکز خرید مستقیم بادام در ایران

مرکز خرید مستقیم بادام در شرکت زرین در شهرهای اصلی تولید کننده بادام در خدمت فروشندگان و صادر کنندگان بادام است. از طرفی سایت شرکتهای معتبر به صورت آنلاین و به روز قیمت بادام زمینی و درختی را و هم نوع و کیفیت را برای خرید و فروش بادام درج می کنند.

تاجران داخلی و خارجی از هر دو طریق می توانند انتخاب بار کنند و از امکانات شرکت زرین مغز جهت دریافت محصولی با کیفیت با قیمتی متعادل بهره ببرند.

مرکز خرید بادام مامایی 09120774128

فرصتی ناب در صادرات انواع بادام به ابوظبی(قطر)

فرصتی ناب در صادرات بادام به قطر برای تجار و صادرکنندگان این محصول فراهم شده است . تاجرانی که به دنبال صادرات بادام ایرانی در سراسر دنیا هستند می توانند جهت همکاری بلند مدت با زرین مغز در ارتباط باشند . زرین مغز از تولیدکنندگان این محصول به شمار می آید و با به کارگیری بازاریابی و بسته بندی بین المللی توانسته اند به بازارهای جهانی محصولات خود را صادر کنند .

واقعیت این است که قطر از ثروتمندترین کشورهای جهان شناخته شده است و بازرگانان ایرانی به سمت سرمایه گذاری در قطر جذب شده اند . به دلیل نداشتن زمین های کشاورزی در کنار آب و هوای خشک بیابانی از بزرگترین وارد کنندگان محصولات کشاورزی از جمله خشکبار می باشد .

تاجران قطر برخلاف دیگر کشورها از بازرگانان خوش سابقه و ثروتمند حاشیه خلیج فارس به حساب می آید ، با توجه به مسافت کم و منابع موجود کشورمان راه را برای صادرات بادام هموارتر کرده است .

پیدا کردن کشوری که نیازمند کالای ایرانی در کشور هدف باشد نیاز است تجار ، بازاریابی صادراتی در کشور مقصد را انجام دهند . صادرات بادام به قطر یکی از بهترین فرصت برای بازارهای ایرانی می باشد .

مرکز صادرات پسته به چین شرکت زرین09120774128

خرید و فروش آجیل و خشکبار ایرانی؛ شرکت زرین

امروزه خرید و فروش آجیل و خشکبار ایرانی در تناژ مختلف به راحتی و با سرعت امکان پذیر است.

شرکت زرین با تولید کنندگان آجیل و خشکبار در ارتباطی مستقیم هستند. آنها به صورت به روز با کم و کیف کار آشنا هستند و به بهترین نحو می توانند شما مشتریان گرامی را در خرید انواع خشکبار مثل:

 • بادام
 • گردو
 • بادام زمینی
 • پسته
 • بنه
 • بادام کوهی
 • فندق

راهنمایی کنند. شما خریداران محترم جهت خرید خشکبار مرغوب با قیمتی متعادل می توانید با شرکت زرین مغز به عنوان فروشنده اصلی بادام زمینی و درختی و سایر مغزیجات ایرانی تماس حاصل و انتخاب بار نمایید.

مرکز خرید فروش و صادرات بادام ایرانی شرکت زرین

برچسب ها:
الهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: نام

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120774128

instagram icon اینستاگرام: zarinbadam@

email icon ایمیل: zarincomp@gmail.com

مجموعه زرین مغز شما را به خرید بهترین محصولات خشکبار تازه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید