مجموعه زرین مغز شما را به خرید بهترین محصولات خشکبار تازه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

فرصت ویژه فروش بادام کاغذی محب | قیمت پسته خام

آنچه در این مقاله می خوانید...

بزرگترین تولید کنندگان بادام کاغذی محبپخش بادام کاغذی محب و پسته درجه یکتفاوت بادام کاغذی محب ایرانی و وارداتیخرید بادام پوست کاغذی محبفروش بادام کاغذی محب اصفهانقیمت بادام پوست کاغذی شور آجیل ۱۴۰۰صادرات بادام کاغذی محب به کویتمقاصد صادراتی بادام محب ایرانیقیمت پسته خام در سال ۱۴۰۰فروش فندق با کیفیت
مرکز خرید پسته و بادام شرکت زرین 09120774128

قیمت فروش بادام کاغذی محب و پسته خام در سال ۱۴۰۰ به میزان تولید و همچنین به تقاضای بازار خارجی بستگی دارد. بادام کاغذی در بین ۱۰ نوع دیگر بادام درختی که در ایران تولید می گردد، از لحاظ لوکس بودن محصول به عنوان چشم بازار بادام ایرانی شناخته شده است.

مغز بادام کاغذی شیرینی دلچسب و روغن مفیدی را در خود جای داده است. تفاوت این نوع بادام درختی با انواع دیگر، توپر بودن و شیرین بودن کامل مغز آن است. پسته نیز آشنای خاص و عام است.

بادام کاغذی محب

بزرگترین تولید کنندگان بادام کاغذی محب

اگر قرار باشد بزرگترین تولیدکنندگان بادام محب کاغذی نام ببریم باید به کشور ایالات متحده آمریکا و اسپانیا اشاره کنیم. در این بین، سهم ایران در تولید و قیمت بادام محب، با میانگین ۶ درصد در جایگاه پنجم قرار دارد. بزرگترین باغهای بادام به صورت دیم در شهرستان کوهسرخ استان خراسان رضوی قرار دارد. متقاضیان بادام کاغدی به دنبال مراکزی و شرکت هایی هستند که در روندهای تجاری بادام کاغذی نظیر تولید وفروش ‌آن فعالیت داشته باشند.

این مراکز برای سهولت و دسترسی بیشتر و همچنین سرعت بخشیدن به حجم تولید بادام کاغذی در نقاطی فعالیت می‌کنند که به محل کشت این محصول نزدیک باشند تا بتوانند با سرعت بیشتر تولید و پخش بادام کاغذی را انجام دهند. از مناطق مهم کشور در کشت بادام کاغذی می‌توان به استان چهارمحال بختیاری و باغ های حاشیه زاینده رود اشاره کرد.

بادام کاغذی، مناسب برای کاشت و تولید در مناطقی با آب و هوای گرمسیری و خشک می‌باشد که در صورت مهیا بودن شرایط مناسب حدود ۴۰ سال باردهی قابل قبولی خواهد داشت.

شرایط ویژه برای رشد و تولید بادام موجب شده در مناطق سردسیر آسیب پذیر باشد. مناطقی مانند کالیفرنیا در آمریکا مهد پرورش بادام عالی و ناب می‌باشد. به طور کلی تولید بادام در سال های اخیر روبه افزایش بوده و از۱٫۰۳ میلیون تن به ۱٫۳۵ میلیون تن رسیده است.

شرکت زرین مغز با تولید بادام کاغذی ارگانیک و ارتباط مستقیم با کشاورزان تاثیر بسزایی در تولید و پخش  بادام کاغذی ایرانی  در چند سال  اخیر داشته است.

 

 

فروش بادام کاغذی و پسته شرکت زرین 09120774128

پخش بادام کاغذی محب و پسته درجه یک

پخش بادام کاغذی و پسته درجه یک شرکت زرین  مغز به راحتی در حال انجام عملیات خرید و فروش عمده بادام کاغذی است. ارسال بار از طریق باربری یا ترمینال و… برای مشتری، جزئی از کار این شرکت است. اما چون سفارشات فراوانی توسط خریداران برای فروش عمده بادام کاغذی و سایر بادام ها و همچنین فروش عمده پسته به شرکت می رسد، فرصتی برای ارسال بارهای کوچک باقی نمی ماند.

 • بنابراین ناگزیر هستیم حداقلی را برای فروش بادام کاغذی و فروش پسته تعیین کنیم و ازین بابت از شما پوزش می طلبیم.
 • حداقل سفارش خریدی که با افتخار برای شما خریدارن عزیز می‌توانیم تهیه و اجرایی کنند ۱۰۰ کیلو می باشد.

 

 

تفاوت بادام کاغذی محب با وارداتی

تفاوت بادام کاغذی محب ایرانی و وارداتی

باور عامه مردم بر این است که تفاوت بادام محبی کاغذی ایرانی و وارداتی به چینی بودن بادام مربوط می‌شود. این در حالی است که غالبا واردات بادام کاغذی محب به کشورهایی نظیر آمریکا، اسپانیا و ایتالیا برمی‌گردد. حال برای مقایسه کیفیت و بررسی تفاوت بادام محب ایرانی و وارداتی آن را در آزمایش های تشخیص کیفی بررسی می کنیم.

نتیجه بررسی ها ثابت می‌کند که باوجود اینکه ایران در رتبه های برتر تولید بادام کاغذی جایگاهی ندارد اما از نظر طعم و مزه و ارزش غذایی بسیار مطبوع و جالب توجه کشورهای اروپایی قرار گرفته است. به طوری که علیرغم بالاتر بودن  قیمت بادام کاغذی محب ایرانی میزان تمایل و گرایش به خرید و فروش بادام ایرانی، نسبت به انواع وارداتی دیگر بیشتر است.

معمولا تولید بادام کاغذی در کشورهای خارجی با روش های غیر ارگانیک صورت می‌گیرد  یا با نازک کردن پوست بادام سنگی این عمل را انجام می‌دهند. از شاخصه هایی که می‌توان تفاوت بین کیفیت دو محصول را تشخیص داد طعم مغز بادام می‌باشد. مغز بادام کاغذی محب فاقد تلخی بوده و دوام بیشتری نیز دارد.

از دلایلی که مردم دیگر کشورها خواهان خرید بادام کاغذی ایرانی و خشکبار ایرانی هستند می‌‌توان به تولید، پخش و صادارات بادام کاغذی و سایر ارقام بادام و خشکبار ایرانی به صورت کاملا طبیعی و ارگانیک که به روش سنتی انجام می‌گیرد و غیر تراریخته می‌باشد، اشاره کرد.

اگرچه بادام های وارداتی از نظر اندازه و ظاهر یکدست و درشت  هستند و تلخی در بین آنها نیست اما همچنان طعم و مزه بی نظیر بادام محب کاغذی ایرانی بر امتیازات بادام وارداتی غلبه می کند.

بادام کاغذی

خرید بادام پوست کاغذی محب

خرید بادام پوست کاغذی  محب  در مدل های مختلف خام و نمکی صورت می‌گیرد. پخش و فروش بادام پوست کاغذی تحت نام های بادام سفید یا بادام محب، انجام می‌شود که بیشتر با نام بادام کاغذی بین مردم شهرت دارد و خرید و فروش می شود. هدف عمده از خرید بادام کاغذی محب به عنوان آجیل و تنقلات و همچنین استفاده در صنعت روغن گیری می‌باشد.

اگر بخواهیم قطب تولید بادام محب را بگوییم باید استان چهارمحال بختیاری و اصفهان را نام ببریم که بیشترین تولید بادام مربوط به این استان ها می‌باشد. شرکت زرین مغز یکی از مراکز خرید، فروش و صادرات بادام محب است.

 

 

فروش بادام کاغذی و پسته شرکت زرین 09120774128

فروش بادام کاغذی محب اصفهان

شرکت زرین، بادام کاغذی باکیفیت را به صورت عمده برای خرید و فروش به قیمتی متعادل روی میز مشتری ها قرار داده است. قیمت بادام پوست کاغذی را به راحتی می‌توان در سایت شرکت‌های تجاری مشاهده نمود. درواقع برای خرید جزئی و کلی راحت تر تصمیم گیری کرد.

بادام کاغذی یک از برندهای لوکس است که برای شب چله ها، میز گردها و پذیرایی در کنفرانس ها گزینه مناسبی می‌باشد.  درواقع خاصیت فراوانی نظیر ویتامین، پروتئین و فسفر که مورد نیاز بدن است را دارد. به طور کلی بادام کاغذی برای فروش داخل و همچنین صادرات بادام ارز آور گزینه مناسبی است.

 

 

صادرات بادام پوست کاغذی 09120774128

قیمت بادام پوست کاغذی شور آجیل ۱۴۰۰

قیمت بادام شور آجیل نسبت به نوع خام آن گرانتر است. زیرا هم عملیات فرآوری و هم مواد افزودنی روی بادام شور اعمال شده است. بادام کاغذی خام توسط آجیل فروشان از شرکت‌های تجاری مثل شرکت زرین به صورت عمده تهیه می‌شود.

شرکت زرین ضمن ارتباط مستقیمی که با تولید کنندگان عمده بادام دارد می تواند شما را در خرید و فروش عمده بادام کاغذی هدایت کند و بار مصرفی را با تناژ بالا و کیفیت مرغوب و قیمتی متعادل راهی بازار صادرات عمده بادام کاغذی کند.

 

 

فروش بادام کاغذی و پسته شرکت زرین 09120774128

صادرات بادام کاغذی محب به کویت

در بین کشورهای عربی کویت به عنوان کشوری لوکس و اشرافی شناخته می‌شود. همین مساله موجب شده میزان صادرات بادام کاغذی محب به این کشور همسایه رواج بیشتری داشته باشد.

همان طور که می دانیم بادام کاغذی نیز از جمله آجیل و مغذیجاتی است که در مراسم های تشریفاتی مصرف می‌شود و زمینه خرید فروش به کویت نیز براین اساس تقویت می‌شود. خوش خوراکی که ناشی از پوست نازک و کاغذی بادام محب است به محبوبیت بیشتر  خرید و فروش عمده بادام کاغذی در بین کشورهای همسایه به ویژه کویت کمک کرده است.

شرکت زرین مغز با تامین بادام کاغذی به کویت، خدمات ارزنده ای در امر معرفی بادام کاغذی به بازارهای بین المللی ارائه نموده است.

 

 

مرکز خرید بادام مامایی 09120774128

مقاصد صادراتی بادام محب ایرانی

در ادامه به معرفی مقاصد صادراتی بادام محب ایرانی می‌پردازیم. بادام محب یک نوع بادام تجاری می‌باشد که صادرات پر رونقی دارد و بسیاری از کشورها خواهان بادام کاغذی ایرانی یا بادام محب با کیفیت مطلوب آن هستند. صادرات بادام محب به کشورهای زیر صورت می گیرد:

 • هند
 • چین
 • روسیه
 • ارمنستان
 • اوکراین
 • آذربایجان
 • کشورهای عربی نظیر کویت،امارات و قطر

اما عامل مهم در صادارات بادام پوست کاغذی ایرانی کیفیت بالای محصول و ترایخته نبودن آإن می‌باشد بادام کاغذی محب با داشتن کیفیت بالا، داشتن پوست نازک، رنگ روشن و همچنین خواص درمانی گوناگون توانسته در صنایع دارویی و خوراکی جایگاه ویژه ای در این کشورها داشته باشد.

 

 

فروش بادام کاغذی و پسته شرکت زرین 09120774128

قیمت پسته خام در سال ۱۴۰۰

قیمت پسته خام در نیمه اول سال ۱۴۰۰ نسبت به سال قبل افزایش داشته است. پسته از جمله مغزیجات و آجیل سبد شرکت زرین مغز است که به تازگی به برنامه خرید فروش و صادرات محصولات زرین مغز اقزوده شده است. با توجه به اتفاقات اخیر، بازار صد ساله پسته ایرانی توسط ترکیه و آمریکا درحال تصرف است. به طوری که پیش از این پسته رفسنجان به عنوان طلای سبز به بازارهای بین الملی معرفی می‌شد اما متاسفانه چند سالی است که بدلیل سوء مدیریت در بخش کشاورزی پسته، همچنان از پیشرفت تکنولوژی در قسمت برداشت عقب مانده و به صورت دستی و با زحمت فراوان برداشت می‌شود.

درواقع عدم گسترش صنعت در باغداری و کشاورزی موجب می‌شود میزان برداشت سالانه از پسته نه تنها اقزایش نیابد بلکه روند کاهشی نیز داشته باشد. اگر قصد خرید و صادرات پسته را دارید جهت استعلام قیمت پسته تماس بگیرید. شما هر نوع پسته ای بخواهید ما آماده فروش آن به صورت درجه یک هستیم. شرکت زرین آماده هر گونه خدمت صادقانه به مشتری ایرانی و خارجی برای فروش و صادرات بادام کاغذی و پسته است.

 

 

مغز فندق صادراتی

فروش فندق با کیفیت

فروش فندق باکیفیت به دلیل کاربردهای تجاری مورد توجه تاجران زیادی در داخل و خارج کشور قرار گرفته است. در تجارت این محصول مراکزی موفق ترند که بتوانند در کنار فروش این محصول در تولید فندق نیز فعالیت داشته باشند. شهرهای ایران تامین کننده ۷۳ درصد از نیاز بازار  به فندق مرغوب می‌باشند که به قطب تولید فندق با کیفیت ایرانی شناخته می‌شوند. درحقیقت می‌توان به استان گیلان و استان قزوین اشاره کرد.

فروش فندق در انواع مختلف مغز با پوست و بدون پوست انجام می‌شود. از مغز فندق در تولید انواع شکلات و تولید انواع کرم های ارایشی استفاده می‌شود. کشورمان در تولید فندق باکیفیت، جایگاه ششم را به خود اختصاص داده است. بنابراین صادرات فندق ایرانی هم رونق زیادی دارد و هم در خارج از کشور نیز خرید و فروش می‌گردد. شرکت زرین مغز در تولید و فروش و صادرات فندق ایرانی، عملکرد مثبتی در چند سال اخیر داشته است.

جهت خرید بادام مامایی مرغوب میتوانید با ما ارتباط بگیرید

(مرکز فروش و صادرات بادام کاغذی و  پسته  ایرانی؛)

شرکت زرین مغز

برچسب ها:
الهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: نام

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120774128

instagram icon اینستاگرام: zarinbadam@

email icon ایمیل: zarincomp@gmail.com

مجموعه زرین مغز شما را به خرید بهترین محصولات خشکبار تازه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Content is protected !!