مجموعه زرین مغز شما را به خرید بهترین محصولات خشکبار تازه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

قیمت انواع مغز بادام ایرانی مرغوب در شرکت زرین

آنچه در این مقاله می خوانید...

مرکز تولید مغز بادام ایرانیتولید و فروش بادام درختی و زمینیخرید انواع مغز بادامفروش مغز بادام شاهرودیصادرات مغز بادام درختیقیمت بادام خام ایرانی با پوست در سال ۱۴۰۰قیمت مغز بادام خام ایرانی در سال ۱۴۰۰قیمت و خرید عمده پسته صادراتی
قیمت مغز بادام مامایی 09120774128

قیمت مغز بادام ایرانی در بازار خرید و فروش بادام هر چند از نمونه های قاچاق خارجی بالاتر است اما نسبت به کیفیت از بازار پسندی شایانی برخوردار است.

 

قیمت مغز بادام شرکت زرین 09120774128

مرکز تولید مغز بادام ایرانی

محصول بادام تولید شده در باغات، در مرکز تولید مغز بادام ایرانی با استفاده از دستگاه های مخصوص جدا و شکسته می شود. پس از آن وارد بازار فروش بادام می گردد. این مغز بادام به عنوان آجیل و مغزیجات در مراسم های مختلف ایرانی مانند شب یلدا و عید نوروز و سایر تشریفات مصرف می شود.

 

مغز بادام درختی به عنوان نمونه در استان فارس و به ویژه شهرستان نی ریز به صورت متمرکز تولید می شود و از سایز و اندازه و طعم مرغوبی برخوردار است.

 

مغز بادام ایرانی می تواند طعم و مزه های متفاوت و متنوع را به خود بگیرد. روش های فرآوری مانند استفاده از نمک و یا طعم های دیگر مانند فلفل و زعفران و یا افزودنی های جدید مزه های خاصی به مغز بادام می دهد و با کمک فرآوری می توان مغز بادام خام را بو داده یا برشته کرد.

 

این تنوع در طعم می تواند به فروش بیشتر هدایت شود چرا که با جذب و پاسخگویی به سلایق مختلف بازار فروش مغز بادام ایرانی رونق می یابد.

 

خرید بادام زمینی غلافدار 09120774128

تولید و فروش بادام درختی و زمینی

در ایران چندین نوع بادام کشت می شود.

 

به طور کلی دو نوع بادام در ایران شناخته شده است :

 

 1.  بادام زمینی
 2. بادام درختی

 

بادام زمینی بیشتر در مناطق شمالی کشور مثل شهر های آستانه اشرفیه و پارس آباد مغان کشت می شود و شرکت زرین مغز در زمینه تولید، خرید و فروش عمده بادام زمینی فعالیتی چشمگیر دارد.

 

بادام درختی بر عکس نوع زمینی آن در بسیاری از شهرهای ایران قابل کشت است.

 

بادام های درختی نیز دو نوع کلی دارند :

 

 1.  بادام پوست کاغذی
 2.  بادام های دارای پوست سخت

 

جهت فروش داخلی بادام، علاوه بر پخش بادام مورد نیاز خشکبار فروشان، آجیل فروشان، شیرینی پزی ها و جهت فروش بادام به صادرکنندگان عمده بادام درختی شیرین را در تناژ بالا در طول سال با قیمتی متعادل تامین می کنیم.

 

خرید مغز بادام ایرانی 09120774128

خرید انواع مغز بادام

در خرید انواع مغز بادام باید به ویژگی های اساسی آن توجه نمود به عنوان مثال مغز بادامی که در باغات ایران تولید می شود به روش سنتی به عمل می آید و از نظر ارگانیک بودن با اطمینان می توان روی آن حساب کرد.

 

در جریان تولید مغز بادام، زمانی که از سموم و کودهای شیمیایی استفاده نشود میزان خلوص و طبیعی و اصالت ان بالاتر می رود. خرید مغز بادام آمریکایی ضمانتی برای طعم و مزه خاص ندارد چرا که توصیفات ارائه شده برای تولید مغز بادام ارگانیک را ندارد و دستکاری ژنتیکی فراوانی روی مغز بادام امریکایی اتفاق می افتاد.

 

مصارف دیگر خرید مغز بادام در این است که می توان هم از شکل خام و یا بو داده یا پرک بادام استفاده کرد. روغن بادام و یا پودر بادام نیز از مغز بادام به دست می آید. دسترسی آسان به مغز بادام عامل دیگری است که خرید آن را گسترش داده و گاهی میزان خرید و فروش آن را نسبت به بادام افزایش می دهد.

 

فروش مغز بادام شاهرودی 09120774128

فروش مغز بادام شاهرودی

در بین مغذیجات، فروش بادام شاهرودی در ایران و داخل کشور مرسوم و رایج می باشد اما از طرف دیگر و برای صادرات مغز بادام شاهرودی چندان اقدامات موثری صورت نمی گیرد و در اکثر موقعیت های بازاری روی صادرات مغز بادام مامایی سرمایه گذاری مالی انجام می شود.

 

در کنار بادام شاهرودی مغز بادام سنگی نیز از آمار بالای فروشی حکایت می کند. قیمت های مناسب و منصفانه‌ای که برای فروش مغز بادام سنگی لحاظ می شود رونق و رواج گسترده ای به حجم معاملات بازاری می بخشد.

 

بادام شاهرودی ارقام گوناگونی مانند رقم ۶، رقم ۱۲و رقم ۲۱ دارد که این اعداد خصوصیات متفاوت و ویژه ای به بادام شاهرودی می دهند. از بین این ارقام رقم ۱۲ در بیشتر استان های کشور تولید می شود و از نظر مزه و طعم نیز رقم ۱۲ شاهرودی هم کیفیت بی نظیری را شامل می شود و هم پرفروش ترین و خاص ترین رقم بادام شاهرودی محسوب می شود.

 

درخت بادام شاهرودی به دلیل مقاومت مناسبی که در برابر شرایط سخت اقلیمی دارد و نیاز به آب کمتری دارد بهتر و بیشتر تولید می شود. قیمت مغز بادام شاهرودی نیز به دلیل اینکه ظاهرش تقریبا مانند مغز بادام مامایی می باشد کمی افزایش یافته است.

 

ویژگی های درمانی و تغذیه‌ای مصرف بادام شاهرودی موجب شده در بین ورزشکاران و کسانی که پس از فعالیت روزانه دچار خستگی می شوند مصرف بیشتری داشته باشد.

 

مغز بادام شاهرودی سرشار از آنتی اکسیدان است و از گرفتگی عضلات ورزشکاران در زمان انجام حرکات سنگین ورزشی ممانعت به عمل می آورد. این محصول از بروز بیماری های قلبی عروقی جلوگیری می کند.

 

مغز بادام شاهرودی برای افرادی که اضافه وزن دارند و قصد دارند وزن خود را کاهش دهند با قرار دادن این محصول در برنامه غذایی به عنوان میان وعده می توانند به وزن ایده ال و سلامتی خود نزدیک تر شوند.

 

همین خواص مختصر اما قطعی شمرده شده از مغز بادام کافی است که ما را به خرید یا فروش مغز بادام شاهرودی سوق دهد چرا که ارزش هزینه کردن دارد.

 

صادرات مغز بادام درختی 09120774128

صادرات مغز بادام درختی

رتبه ایران در تولید بادام، رتبه پنجم در جهان می باشد اما متاسفانه صادرات مغز بادام درختی به میزان حجم بالا تولید بسیار کم و ناچیز می باشد و غالب محصولات صادر شده خشکباری، شامل پسته کشمش و خرما و انجیر است.

 

عدم تجهیز و ناآشنایی با سیستم های نوین بازاریابی خدشه اقتصادی فراوانی به بازار صادرات مغز بادام درختی وارد کرده است.

 

در بین کشورهای طرفدار مغز بادام بیشترین محموله مغز بادام صادراتی به کشور هندوستان فرستاده می شود.

 

عامل دیگری که روی افزایش حجم صادرات مغز بادام درختی تاثیر می گذارد قیمت گذاری مغز بادام می باشد که تحت تاثیر معیارهای بین المللی دچار نوسان قیمت می شود. با دقت در سیاست های مدیریتی و ایجاد تمرکز بیشتر روی صادرات مغز بادام توسط مسئولین می توان به جایگاه برتر آن رسید.

 

قیمت مغز بادام شرکت زرین 09120774128

قیمت بادام خام ایرانی با پوست در سال ۱۴۰۰

قیمت بادام خام ایرانی با پوست در سال ۱۴۰۰ در چرخه بازار اقتصاد نوسانات زیادی داشته است زیرا باغات بادام مرغوب کشور در سال ۹۹ دچار سرما زدگی و کم شدن تناژ بادام شیرین درختی توسط تولید کنددگان شده بود. تولید بادام در سال ۱۴۰۰ از گزند تازیانه های طبیعت سالم بیرون نیامد و افزایش چشمگیری نسبت به سال قبل نداشت.

 

اسامی بادام ایرانی با پوست :

 

 1. بادام سنگی
 2. بادام مامایی
 3. بادام ربیع
 4. بادام شاهرودی
 5. بادام کاغذی

 

قیمت مغز بادام ایرانی 09120774128

قیمت مغز بادام خام ایرانی در سال ۱۴۰۰

لیست قیمت مغز بادام شیرین خام ایرانی در سال ۱۴۰۰ با نرخ مطلوبی رو به رو است.

 

قیمت بادام خام و مغز بادام را از مدیر فروش شرکت زرین استعلام نمایید.

 

خرید پسته و مغز پسته صادراتی 09120774128

قیمت و خرید عمده پسته صادراتی

قیمت و خرید عمده آجیل پسته صادراتی در مرکز خرید فروش عمده خشکبار و آجیل صورت می گیرد. در سال های گذشته که قیمت پسته مناسب و ارزان تری داشت خرید آن برای مردم کشور فراوان و راحت تر بود اما در سال های اخیر بالارفتن قیمت پسته موجب شده میزان خرید پسته کاهش چشمگیری نشان دهد.

اما جای افسوس و سوال همچنان باقی مانده است که چرا در کشور ما که به عنوان تولید کننده اصلی پسته شناخته می شود خریداران اصلی آن در جای دیگری باشند و ایرانیان نتوانند از مزایا و منافع مصرف پسته بهره مند شوند؟

 

با ایجاد بسترهای نظارتی تولید کننده پسته و مردم از فواید آن می توانند لذت برند. در توصیف آجیل پسته باید گفت که پسته برشته شده و یا خام است که در مرکز خرید فروش آجیل و مغذیجات معامله می شود.

 

برای اطلاع از قیمت و خرید عمده آجیل پسته صادراتی با شرکت زرین مغز و مشاوران فروش در تماس باشید.

 

مرکز فروش و صادرات خشکبار مغزیجات ایرانی؛

شرکت زرین مغز

برچسب ها:
الهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: نام

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120774128

instagram icon اینستاگرام: zarinbadam@

email icon ایمیل: zarincomp@gmail.com

مجموعه زرین مغز شما را به خرید بهترین محصولات خشکبار تازه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Content is protected !!