مجموعه زرین مغز شما را به خرید بهترین محصولات خشکبار تازه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

خرید بادام مامایی مرغوب

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگی های بادام مامایی مرغوبمشخصات درخت بادام ماماییتامین کننده بادام مامایی سامانفروش مغز بادام مامایی خالصمرکز خرید بادام مامایی ارگانیکخرید اینترنتی بادام ماماییخرید و فروش بادام مامایی صادراتیمقاصد صادرات بادام مامایی کجاست؟قیمت بادام مامایی با کیفیتقیمت روز بادام مامایی  در ایرانفروش عمده بادام مامایی مرغوب ایرانیخرید و فروش بادام مامایی مرغوب در شرکت زرین مغزصادرات بادام مامایی مرغوب به کشور هندقیمت مغز بادام مامایی امسالتولید کننده اصلی بادام ربیعصادرات بادام پوست کاغذیقیمت مغز بادام کوهی تلخفروش عمده بادام زمینی غلاف دارخرید پسته مرغوب رفسنجان
خرید بادام مامایی مرغوب 09120774128

برای خرید بادام مامایی مرغوب می توانید ازطریق سایت شرکت زرین مغز اقدام کنید. یکی از انواع بادام ها که متقاضیان زیادی دارد و برای صادرات استفاده می شود بادام مامایی می باشد.

 

درختان این بادام دیرگل است و در مقابل آفات و بیماری ها مقاومت بالایی دارد. میوه آن زودرس است. پوسته چوبی آن سفت می باشد و مغز آن بسیار ترد و خوشمزه است.

 

در صنایع غذایی این بادام به صورت پودر و خلال شده استفاده می‌شود و در آجیل نیز به صورت شور و خام مصرف می گردد .از آنجایی که مغز بادام مامایی چرب و روغنی می باشد، خرید عمده بادام مامایی بیشتر توسط صنایع روغن گیری و لوازم آرایشی بهداشتی صورت می گیرد. خرید بادام مامایی بین عموم مردم رواج ندارد و فقط برای مصارف خاص خریداری می شود.

 

به خاطر چربی خوبی که دارد در تولید انواع لوازم آرایشی بهداشتی و صابون نیز مورد استفاده قرار می گیرد. منشا این بادام ایران می باشد و در انواع آجیل با پوست یا به صورت مغز مصرف می شود.

 

خرید بادام مامایی مرغوب به صورت فله‌ای و بسته بندی شده امکان پذیر است. قبل از خرید بادام مامایی می بایست انس بادام مشخص شود و در واقع سایز بندی شود. بادام مامایی مورد نظر شما در یکی از سایزهای ۸۰ دانه تا ۱۵۰ دانه  قرار می گیرد و هر کدام قیمت مربوط به خود را دارد.

 

بادام مامایی مرغوب 09120774128

ویژگی های بادام مامایی مرغوب

در ادامه به برخی ویژگی‌ های بادام مامایی مرغوب اشاره می کنیم: شکل ظاهری این بادام شبیه بادام سنگی است و از نظر پوست، چوبی می باشد ،به طوری که برای شکستن این بادام نیاز به وسیله محکم است.

 

از دیگر ویژگی های بادام مامایی می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 

 1. خوش طعم و ترد
 2. مغز صددرصد شیرین
 3. احتمال ۴۸ درصدی دوقلو بودن
 4. مغز توپر و روغنی
 5. شکل ظاهری کشیده و به رنگ روشن

 

به همین دلیل افراد زیادی آن را با بادام سنگی اشتباه می گیرند. حتی بعضی از سایت های اینترنتی فروش مغزیجات و صادرات آن، تصویر بادام سنگی را به جای بادام مامایی گذاشته‌اند.

 

ولی افرادی که این بادام را می شناسند می دانند که حتی در ظاهر پوست نیز این بادام بسیار سرتر از بادام سنگی است. مردم هند علاقه زیادی به این نوع بادام دارند و به آن مامرا می گویند و تقریباً هیچ بادام دیگری به جز این نوع بادام مصرف نمی کنند. به همین خاطر است که صادرات بادام ایران به هند مختص به صادرات بادام مامایی می باشد.

 

از دیگر ویژگی های بادام مامایی می توان به رنگ آن اشاره کرد که روشن تر از بادام های دیگر است و مغزی چرب و خوشمزه ای دارد. درصد تلخی آن به صفر می رسد در حالی که مغز ارقام دیگر بادام درختی با اینکه شیرین هستند ولی حدود ۳ تا ۴ درصد تلخی دارند.

 

در مورد ویژگی درخت بادام مامایی هم باید گفت که از ارقام دیرگل است ولی میوه آن که همان بادام مامایی است زود رس است.

 

خرید بادام مامایی 09120774128

مشخصات درخت بادام مامایی

از مشخصات درخت بادام مامایی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

 1. عادت باردهی اسپور(شاخه های تازه روی روی شاخه های اصلی و فرعی رشد می کنند و باردهی دارند)
 2. نوع باروری ناسازگار است
 3. برگ های باریک و نیزه ای دارد
 4. باردهی یکساله
 5. ارتفاع درخت به ۶ متر میرسد
 6. میانگین عمر درخت حدود ۴۰ سال می باشد
 7. زمان گلدهی متوسط یا دیرگل می باشد
 8. به دو صورت دیمی یا آبی کشت می شود
 9. زمان گلدهی اوایل فصل بهار و زمان رسیدن میوه اواسط تابستان می باشد.

 

تامین کننده بادام مامایی سامان 09120774128

تامین کننده بادام مامایی سامان

 

* شرکت زرین مغز به عنوان یکی از مراکز تامین کننده بادام مامایی سامان در بازار ایران شناخته شده است*

 

بادام مامایی تولید شده در شهرستان سامان از کیفیت بسیار بالاتری نسبت به سایر مناطق تولید کننده بادام مامایی برخوردار است و به شهرت جهانی رسیده است بنابراین اغلب خریداران در پی خرید بادام مامایی سامان هستند.

 

شرکت زرین مغز سعی بر تامین و عرضه بادام مامایی را دارد که در حین کیفیت و مرغوبیت قیمت مناسب و به صرفه تری داشته باشد و باعث جلب رضایت مشتریان شود.

 

از این رو، اقدام به تولید و خرید مستقیم بادام مامایی  از کشاورزان کرده است تا بتواند به این هدف مهم دست یابد و به موفقیت هم رسیده است. شما می توانید خرید بادام مامایی را با قیمتی کاملا منصفانه داشته باشید.

 

فروش مغز بادام مامایی09120774128

فروش مغز بادام مامایی خالص

فروش مغز بادام مامایی خالص در مراکز معتبر انجام می گیرد. از آنجایی که مغز بادام مامایی تعیین کننده کیفیت و قیمت بادام مامایی می باشد فروش بادام مامایی هم اکثرا به صورت مغز می باشد.

 

مغز بادام مامایی خالص یکدست و کشیده  و به رنگ روشن می باشد.

 

البته صنعت سورتینگ موجود در ایران کاملا دقیق و مجهز نمی باشد و مغز بادام مامایی در یک اندازه دقیق نمی باشد که این مورد ارزش مغز بادام مامایی صادراتی را کم خواهد کرد.

 

مرکز خرید بادام مامایی 09120774128

مرکز خرید بادام مامایی ارگانیک

در توصیف و شرح بادام مامایی ارگانیک این طور می توان بیان کرد که این بادام ها از طریق دور ماندن از دستکاری و دخالت های انسانی و روش های غیرژنتیکی به بار می نشینند و علاوه بر این از آب سالم و نه آب های آلوده فاضلاب شهری آبیاری می شوند. از نظر اصالت بادام مامایی ارگانیک طبیعی تر هستند و سلامت بیشتری نسبت به بادام های تولیدی معمولی دارند.

 

با افزایش آگاهی مصرف کنندگان از مضرات بادام های تراریخته ، میزان خرید بادام ارگانیک بیشتر شده و تولید کنندگان نیز به دنبال تولید بادام ارگانیک در حجم و ظرفیت بالاتر حرکت کردند. به طور کلی بادام های ایرانی طبیعی و سالم تر از بادام های خارجی هستند.

 

بادام های خارجی به دلیل دستکاری و تغییرات ژنتیکی یکنواخت و یک اندازه هستند ولی از نظر سلامتی و کیفیت در طعم چندان قابل اطمینان برای خرید بادام نیستند.

 

مرکز خرید بادام مامایی ارگانیک زرین مغز به گونه‌ای فعالیت می کند که از طریق ارتباط با تولیدکنندگان بادام ایرانی می توانند بادام ارگانیک را خریداری کرده و نسبت به پخش و عرضه آن اقدام نمایند.

 

بادام مامایی مرغوب

خرید اینترنتی بادام مامایی

خرید اینترنتی بادام مامایی یکی از آیتم های خرید غیر حضوری بادام مامایی می باشد که می توان با چند کلیک  ساده سفارش بادام مامایی را از نوع و گرید آن گرفته تا وزن و نوع بسته بندی ثبت کرد و در کمترین زمان ممکن آن را در محل مورد نظر تحویل گرفت.

 

فقط قبل از خرید باید از معتبر بودن مرکز خرید مورد نظر خود مطمئن باشید که هم بادام مامایی خالص به دستتان برسد و هم با قیمت واقعی خریداری کرده باشید.

 

شرکت زرین مغز مرکز خرید معتبر و باسابقه‌ای می باشد که از نظر کیفیت و قیمت نظیر ندارد زیرا خود تولید کننده انواع بادام  می باشد و همچنین با کشاورزان زیادی در منطقه تولید بادام مامایی ارتباط و همکاری دارد.

 

خرید و فروش بادام مامایی صادراتی09120774128

خرید و فروش بادام مامایی صادراتی

خرید و فروش بادام مامایی صادراتی از رونق خوبی برخوردار است به طوری که حدود ۹۰ درصد بادام مامایی تولید شده در ایران به خارج از کشور صادر می گردد.

 

خرید و فروش بادام مامایی صادراتی به صورت خام است و این نشان دهنده ضعف در صنعت تبدیلی است که البته به نفع کشور های وارد کننده بادام مامایی و به ضرر کشاورزان و تولید کنندگان بادام مامایی تمام می شود.

 

خرید و فروش بادام مامایی صادراتی جز فعالیت های مهم شرکت زرین مغز به  حساب می آید که علاوه بر همکاری و ارتباطی که با تولیدکنندگان و تجار دارد صادرات مستقیم بادام مامایی را نیز انجام می دهد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت شرکت زرین مغز مراجعه کنید.

 

مقاصد صادرات بادام مامایی 09120774128

مقاصد صادرات بادام مامایی کجاست؟

به نظر شما مقاصد صادرات بادام مامایی کجاست؟ کدام کشور بیشترین واردات بادام مامایی را دارد؟ بادام مامایی چگونه صادر می شود؟

 

 • در جواب پرسش های بالا باید گفت که کشورهایی نظیر هند،امارات،کویت،عمان،قطر،(کشورهای عربی)، آلمان،روسیه و…مقاصد صادرات بادام مامایی می باشند.
 • کشور هند بیشترین سهم واردات بادام مامایی را به خود اختصاص داده است و می توان گفت بادام مامایی با آداب و رسوم و فرهنگ این کشور عجین شده است.
 • صادرات و فروش بادام مامایی به صورت بسته بندی های وکیوم شده (بدون هوا) و کارتونی و در وزن ۱۰ کیلو گرم انجام می گیرد.
 • همچنین مجوز بهداشت و سلامت را دارد و مطابق با استاندارد های بین المللی می باشد.

 

قیمت بادام مامایی با کیفیت09120774128

قیمت بادام مامایی با کیفیت

آگاهی از قیمت بادام مامایی برای خریدارانی که در ایران فعالیت دارند بسیار مهم می باشد. اگر بادام مامایی ارزان باشد شاید یکی از دلایل آن ریز بودن دانه های آن باشد.

 

اگر بادام مامایی را مستقیما از کشاورزان خریداری کنیم می توان با قیمت واقعی خرید بادام مامایی را انجام داد. ولی اگر دست واسطه ها در کار باشد برای بدست آوردن سود بیشتر تا جایی که بتوانند قیمت بادام مامایی را بالا می برند.

 

از دلایل دیگری که موجب کاهش قیمت این محصول می‌شود مخلوط شدن آن با رقم های دیگر بادام است. در واقع اگر بادام مامایی با رقم های دیگر مخلوط شود نمی‌توان آن را خالص به حساب آورد.

ولی در مجموع قیمت بادام به دلیل کیفیت بالا و طعم بی نظیری که دارد نسبت به سایر ارقام دیگر گران تر می باشد.

 

بادام مامایی از طعم و مزه بی نظیر برخوردار است. علیرغم اینکه ایران قطب تولید بادام مامایی مرغوب شناخته می شود اما در عرصه خرید فروش بادام مامایی قیمت بالاتری در داخل کشور دارد. غالب مردم ایران و مصرف کنندگان ایرانی از خرید بادام مامایی عاجز هستند و یا به علت عدم آگاهی از مزایای مصرف و خرید آن بی اطلاع‌اند.

 

دلایلی که قیمت بادام مامایی را گران‌تر محاسبه می کند به ارزش و کیفیت غذایی با اهمیت بادام، میزان چربی و روغن بادام مامایی، رنگ و ظاهر جذاب و در آخر افزایش صادرات بادام مامایی مربوط می باشد.

 

 • قیمت بالای بادام مامایی مانعی برای بهره گیری و خرید اقشار ضعیف یا متوسط جامعه شده است. گروهی از خریداران و بازرگانان به صادرات بادام پوست کاغذی به صورت نمکی گرایش دارند. قیمت بادام پوست کاغذی صادراتی در مقابل مغز بادام سنگی بالاتر و بیشتر ارزیابی می شود.
 • برای اطلاع از قیمت بادام مامایی مرغوب با شرکت زرین مغز در تماس باشید تا مشاوران فروش مجموعه راهنمایی لازم و اطلاعات کافی در مورد قیمت بادام را در اختیار شما قرار دهند.
 • برای خرید بادام مامایی مرغوب بهتر است به مراکزی که فروش بادام مامایی با قیمت واقعی دارند مراجعه کنید. شرکت زرین مغز بهترین گزینه  برای خرید می باشد. اگر قصد خرید عمده بادام مامایی را دارید، می توانید با شرکت زرین مغز در ارتباط باشید تا بتوانید محصولی با کیفیت و با قیمت بسیار مناسب تهیه بفرمایید.

از آنجایی که مغز بادام مامایی از کیفیت بالایی برخوردار است و به اصطلاح تو پر است و همچنین ۴۸ درصد آن دوقلو هستند بنابراین قیمت بادام مامایی براساس تعداد مغزهای آن در هر ۱۰۰ گرم بادام مامایی تعیین می شود.
در این صورت گرید ۵A آن که بالاترین کیفیت را دارد بالاترین قیمت را دارد و گرید mini که کیفیت پایین تری دارد کمترین قیمت را دارد.

 

قیمت روز بادام مامایی  در ایران09120774128

قیمت روز بادام مامایی  در ایران

 • قیمت روز بادام مامایی در سایزهای مختلف توسط سازمان مربوطه اعلام شده است.

 

فصل برداشت بادام مامایی به تازگی تمام شده است و قیمت بادام مامایی طبیعتاً مشخص شده است ولی به دلیل اینکه در فصل برداشت عرضه بادام مامایی زیاد است بنابراین قیمت بادام مامایی هم مناسب تر از فصول دیگر سال می باشد. البته این امر ارتباط مستقیمی با میزان تقاضای بادام مامایی دارد که اگر تقاضا بیشتر از عرضه شود قیمت بادام مامایی هم بالا می رود.

 

 

فروش عمده بادام مامایی مرغوب ایرانی09120774128

فروش عمده بادام مامایی مرغوب ایرانی

فروش عمده بادام مامایی مرغوب ایرانی با درصدی پایین تر از سایر بادام ها در بازار ایران انجام می گیرد.

 

ارقام دیگر بادام درختی مانند بادام سنگی، بادام کاغذی، بادام ربیع و.. بین مردم شناخته شده است و خریداری می شوند ولی بادام مامایی هنوز بین مردم کوچه بازار جا نیفتاده است و حتی به گوش افراد زیادی نام بادام مامایی آشنا نیست.

 

بنابراین صادرات عمده بادام مامایی بیشتر از فروش عمده بادام مامایی در داخل ایران سود دارد.

بیشترین فروش بادام مامایی به تجار هندی می باشد و حجم عمده ای از بادام مامایی هم قاچاقی از مرزهای ایران خارج می شود که بیشترین ضرر آن نصیب کشاورزان زحمتکش می شود.

 

خرید و فروش بادام مامایی مرغوب 09120774128

خرید و فروش بادام مامایی مرغوب در شرکت زرین مغز

خرید و فروش بادام مامایی مرغوب در شرکت زرین مغز به صورت تخصصی صورت می گیرد.

 

 • شرکت زرین مغز، خرید مستقیم  بادام مامایی از کشاورزان را در دستور کار خود قرار داده و با این عمل دست واسطه ها در این زمینه کوتاه می شود در نتیجه سود بیشتری عاید کشاورزان می شود.
 • پخش و فروش عمده بادام مامایی در شرکت زرین مغز به صورت فله‌ای و بسته بندی شده و به شکل های مغز شده،با پوست، پودر و خلال شده می باشد.

 

از نظر قیمت محصولات بادام مامایی هم باید گفت که لیست قیمت بادام مامایی در انواع مختلف آن با بازار ایران فرق دارد و قیمت ها مناسب تر و ارزانتر می باشد در عین حال که کیفیت بسیار خوبی هم دارند.

 

صادرات بادام مامایی به هند 09120774128

صادرات بادام مامایی مرغوب به کشور هند

بیشتر صادرات بادام مامایی مرغوب به کشور هند می باشد.

 

در داخل ایران مخصوصا در مرکز تولید عمده بادام مامایی صنایع تبدیلی فعال و مجهز بسیار کم دیده می شود بنابراین مجبور هستند حجم عمده ای از بادام مامایی تولید شده را به کشور هند صادر کنند.

ولی در کشور هند صنایع تبدیلی مجهز و پیشرفته بسیار فعالی دارد که از بادام مامایی ایرانی برای فرآورده های مختلفی استفاده می کنند و به نام خود به سراسر جهان صادر می کنند و سود عظیمی را بدست می آورند.

 

در صورتی که اگر این صنایع تبدیلی در ایران که مرکز تولید بادام مامایی است وجود داشته باشد با فروش بادام مامایی و فرآورده های آن درآمد کلانی وارد چرخه اقتصادی کشور می شود.

 

قیمت مغز بادام مامایی 09120774128

قیمت مغز بادام مامایی امسال

برای اطلاع از قیمت بادام مامایی مرغوب در سال جدید با ما همراه باشید.

 

قیمت بادام مامایی مرغوب  به میزان تولید بادام مامایی در سال جدید و همچنین هزینه هایی که از پرورش بادام مامایی گرفته تا عرضه و فروش بادام مامایی صرف شده  بستگی دارد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص و خرید بادام مامایی با مدیر فروش شرکت زرین مغز تماس بگیرید.

 

تولید کننده اصلی بادام ربیع 09120774128

تولید کننده اصلی بادام ربیع

بادام ربیع از ارقام تولیدی بادام ایرانی است و شهر کرد به عنوان تولید کننده اصلی بادام ربیع می باشد که نهال بادام به شکل ژنوتیپ کشت و زرع می شود. بادام ربیع یا بادام ربیع سنگی گونه مقاوم در برابر سرما زدگی است.

 

از نظر مغز بادام ۴۰ درصد می باشد و پربار و بازدهی بالایی دارد. جالب است بدانیم که نهال بادام دارای ارقام گوناگونی به شرح زیر می باشد:

 

 • بادام سهند ( سنگی)
 • بادام ربیع ( سنگی)
 • بادام شمشیری ( سنگی)
 • بادام تتو ایتالیایی ( سنگی )
 • بادام حریره ( کاغذی)
 • بادام خوشه ای آذر شکوفه
 • بادام خوشه ای مامایی ( کاغذی)
 • بادام خوشه ای فرانیس ( خوشه ای، سوپر کاغذی)

 

خرید از تولید کننده اصلی بادام ربیع موجب کسب مزیت هایی چون خرید به صرفه و عمده، انتخاب با کیفیت و برتر بادام ربیع، حذف واسطه ها و عوامل نفوذی بازار بادام برای خریداران و تجار می شود.

 

صادرات بادام پوست کاغذی 09120774128

صادرات بادام پوست کاغذی

بادام پوست کاغذی در قیاس با دیگر بادام ها خریداران فراوانی دارد. از بادام پوست کاغذی در مجموعه آجیل و مغذیجات استفاده می شود. اگر قرار باشد بادامی ایرانی به کشورهای دیگر صادر شود، این انتخاب بین صادرات بادام مامایی و صادرات بادام پوست کاغذی در جریان می باشد.

 

بادام پوست کاغذی بر خلاف بادام مامایی که در داخل کشور مشتری و خریدار زیادی ندارد، هم در داخل و خارج کشور طرفدار و مشتری پرپا قرص را به سمت خود جذب می کند.

 

محبوبیت بادام کاغذی به واسطه پوست نازکی است که به راحتی و سهولت با فشار انگشت دست شکسته می شود و امکان دسترسی به مغز بادام نیز به آسانی میسر می شود.

 

صادرات بادام پوست کاغذی با توجه به وزن و تناژ، قیمت متنوعی به خود می گیرد.

 

قیمت مغز بادام کوهی تلخ 09120774128

قیمت مغز بادام کوهی تلخ

نام دیگر بادام کوهی، الوک است که با کاربرد های مختلف و با قیمت منصفانه تری نسبت به بادام درختی خرید فروش می شود. بادام کوهی به صورت درختچه در کوه‌پایه ها به شکل خودرو رویش می کند. مغز بادام کوهی را می توان با جوشاندن و خیساندن شیرین کرد.

 

 1. از این مغز شیرین شده برای سبد آجیل بهره می گیرند. مغز بادام کوهی تلخ فسفر و آهن سرشاری دارد که جز خواص متمایز آن به شمار می رود. در بخش صنعت داروسازی نیز می توان از بادام کوهی استفاده کرد.
 2. محل تولید بادام کوهی در استان های فارس، خوزستان، کرمان وبوشهر و زاهدان می باشد. فروش عمده بادام کوهی هم به صورت مغز بادام کوهی و هم با پوست صورت می گیرد. عده ای نیز خریدار مغز بادام کوهی شکسته هستند .

 

برخی از خریداران مغزبادام کوهی تمایل دارند مغز بادام را به شکل خشک شده و بدون رطوبت تحویل بگیرند بنابراین برای جلب رضایت و خواسته این دسته از خریداران باید رطوبت معز بادام کوهی را به کمک دستگاه های خشک کن صنعتی گرفته شود و بعد از آن سفارش مشتری مغز بادام کوهی برای او ارسال گردد.

 

قیمت مغز بادام کوهی تلخ که از فروشنده اول و یا تولید کننده اصلی خریداری شود نسبت به قیمت مغز بادامی که از واسطه گران خرید کنید، قیمت واقعی و عادلانه تری خواهد داشت.

 

برای استعلام قیمت مغز بادام کوهی تلخ با شرکت زرین مغز و کارشناس فروش در ارتباط باشید.

 

فروش عمده بادام زمینی غلاف دار 09120774128

فروش عمده بادام زمینی غلاف دار

در خواص بادام زمینی غلاف دار می توان به منبع غنی پروتئین اشاره کرد که برای رشد عضلات افرادی که به تناسب اندام و ورزشکاران بسیار پر منفعت می باشد. بادام زمینی به صورت بو داده، خام ، غلاف دار و بی غلاف قابل خرید فروش می باشد.

 

بادام زمینی غلاف دار که پوششی کرکی مانند دارد که در داخل هر پوسته یا غلاف دو دانه بادام موجود است. شکل دانه ها به صورت کروی و رنگ کرمی مایل به رنگ صورتی می باشد.

 

چهارگونه بادام زمینی غلاف داردر سرتاسر دنیا مصرف خوراکی فراوانی دارند:

 

 1. بادام زمینی اسپانیایی
 2. بادام زمینی والسینا
 3. ویرجینیا
 4. رونده.

 

میزان چربی موجود در هر نوع به شرایط اقلیمی منطقه تولید شده تفاوت دارد. همچنین در سایز و اندازه نیز با هم متفاوت هستند که در ایران بادام زمینی تولیدی سایز درشت و طعم و مزه بی نظیر را دارا می باشد.

 

فروش عمده بادام زمینی غلاف دار توسط مراکز فروش بادام زمینی، فروشگاه های زنجیره ای آجیل و خشکبار و شرکت فروش مغذیجات و خشکبار، اتفاق می افتد.

 

امتیاز فروش عمده بادام برای خریدارانی باقی می ماند که در تناژ بالا سفارش خود را ثبت می کنند و قیمت تخفیف دار نیز با احتمال بیشتری نصیب آنان می گردد.

 

خرید پسته مرغوب رفسنجان 09120774128

خرید پسته مرغوب رفسنجان

خرید پسته مرغوب رفسنجان دغدغه فعالان در زمینه پسته می باشد .رفسنجان از مناطق پرورش دهنده انواع پسته است و به طلای سبز شهرت دارد. در واقع رفسنجان یک برند برای پسته شناخته شده است.

 

در سال های اخیر آمریکا و ترکیه در زمینه کشت و تولید پسته فعال شده‌اند و با کشورمان رقابت می کنند ولی نتوانستند جای پسته ایرانی و ارگانیک را در سبد غذایی مردم ایران و جهان بگیرند.

 

همچنان مردم جهان تمایل به خرید پسته مرغوب ایرانی دارند البته برای حفظ این جایگاه نظارت و تدابیر مسئولان  و تولیدکنندگان را می طلبد.

 

برای خرید و فروش پسته مرغوب رفسنجان فقط کافی است با شرکت زرین مغز در ارتباط باشید.

 

مرکز خرید فروش، صادرات بادام مامایی؛

شرکت زرین مغز

برچسب ها:
الهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: نام

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120774128

instagram icon اینستاگرام: zarinbadam@

email icon ایمیل: zarincomp@gmail.com

مجموعه زرین مغز شما را به خرید بهترین محصولات خشکبار تازه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Content is protected !!