مجموعه زرین مغز شما را به خرید بهترین محصولات خشکبار تازه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

شرکت تولید کننده بادام | فروش و صادرات بادام و پسته

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع بادام تولیدی در ایرانشرکت تولید کننده بادام درختی و زمینی در ایران(شرکت زرین)تولید بادام مامایی و کاغذی صادراتی در شرکت زرینکاربردهای تجاری انواع بادامفروش عمده بادام زمینی و درختی در شرکت زرین مغزصادرات بادام درختی به همه کشورهامقاصد صادرات بادام زمینی ایرانقیمت روز  انواع بادامفروش عمده پسته مرغوبصادرات پسته درجه یک ایرانیقیمت روزانه پسته فندقی صادراتیخرید فندق ایرانی درجه یک
تولید کننده بادام شرکت زرین 09120774128

مرکز صادرات پسته به چین شرکت زرین09120774128

شرکت  تولید کننده بادام در ایران را می توان به شرکت زرین مغز اشاره کرد که در امر خرید ، فروش و صادرات بادام و پسته بسیار فعال است.

 

دو نوع بادام در ایران کشت می شود:

 

 • بادام درختی
 • بادام زمینی

 

در هر دو نوع دنیای از خاصیت وجود دارد که با مصرف آن افراد را از سکته قلبی و مغزی محافظت می کند. افسردگی را می رهاند و پروتئین و فسفر را به راحتی در اختیار سرباز های سیستیم ایمنی بدن قرار می دهد.

 

هر دو نوع بادام در شرکت زرین مغز با بهترین کیفیت خرید و فروش می شود.

خرید و فروش و صادرات  پسته هم از جمله فعالیت های این شرکت می باشد. این شرکت می تواند هر نوع پسته‌ای که مدنظر شما است را به طور مستقیم در اختیار شما قرار دهد.

شرکت زرین مغز این اطمینان را به شما می دهد که هیچگاه کیفیت محصولات خود را فدای سود بیشتر نمی کند و اعتبار زیادی که دارد را خدشه دار نمی کند.

 

تولید کننده بادام شرکت زرین 09120774128

انواع بادام تولیدی در ایران

انواع بادام تولیدی در ایران برای صادرات بادام به کشورهای اروپایی و عربی فرآوری و بسته بندی شده و راهی بازار صادرات بادام می شود.

 

 • بادام کاغذی
 • بادام مامایی
 • بادام شاهرودی
 • بادام سنگی
 • بادام ربیع
 • بادام زمینی

 

محصوات بالا انواع بادام هایی هستند که به وفور در مناطق کشت بادام تولید می شوند و به چرخه خرید و فروش انواع بادام رونق می دهند. از بین انواع بادام ایرانی، خرید بادام سنگی و زمینی در داخل کشور طرفداران زیادی دارد و علاوه بر آن به خارج کشور هم صادر می گردد.

 

صادرات بادام مامایی هم نسبت به سایر بادام ها رونق زیادی دارد و فروش این نوع بادام در داخل کشور بازار چندانی ندارد و می توان گفت شناخته شده نیست.

 

تولید کننده بادام شرکت زرین 09120774128

شرکت تولید کننده بادام درختی و زمینی در ایران(شرکت زرین)

بسیاری از متخصصان در شرکت تولید بادام درختی و زمینی در ایران و شرکت زرین فعالیت دارند.

 

شرکت زرین یکی از شرکت های قدیمی در زمینه تولید فرآوری و خرید و فروش بادام درختی و زمینی است. این شرکت با داشتن مجوزهای لازم و دارا بودن سیب سلامت سلیقه بسیاری از مشتریان داخلی و خارجی را سمت خود جذب نموده است.

 

همچنین این شرکت در شهر های تولید کننده بادام زمینی و درختی نمایندگی فعال دارد و بدون واسطه و به طور مستقیم به خرید و فروش بادام زمینی پارس آباد و آستانه می پردازد و در نتیجه با قیمت مناسبی در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

 

شما می توانید با مراجعه به سایت شرکت زرین و رصد محصولات این شرکت و مشاوره با مدیران فروش به صورت غیرحضوری و با خیالی آسوده خرید کنید.

 

تولید بادام مامایی و کاغذی صادراتی در شرکت زرین

تولید بادام مامایی و کاغذی صادراتی در شرکت زرین انجام می شود و به وفور در اختیار آجیل فروشان و خریداران داخلی و خارجی برای صادرات عمده بادام کاغذی و صادرات عمده بادام مامایی قرار می گیرد.

 

کشاورزان در استان چهارمحال بختیاری به پرورش و برداشت بادام کاغذی و مامایی وانواع دیگر بادام مشغول هستند. شرکت زرین در فصل برداشت این محصولات، به طور مستقیم به خرید عمده بادام مامایی و خرید عمده بادام کاغذی از کشاورزان روی می آورد و بعد از فرآوری با قیمت کاملا مناسب و با هر کیفیت و نوعی که مدنظر مشتریان است بسته بندی و ارائه می دهد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توان به سایت شرکت مراجعه نمود و یا مدیران فروش شرکت زرین مغز تماس حاصل نمایید.

 

تولید کننده بادام شرکت زرین 09120774128

کاربردهای تجاری انواع بادام

داتستن اطلاعاتی درباره کاربرد های تجاری انواع بادام می تواند تاثیر بهتری برای تاجران و گروهای مختلفی تجاری که در تجارت انواع بادام فعالیت دارند داشته باشد. بادام درختی استفاده خوراکی گوناگونی دارد و در تولید انواع مواد غذایی نظیر شکلات و شیر بادام یا تهیه انواع کیک کاربرد دارد. همچنین می توان از پوست بادام درختی در تهیه انواع فیبر چوبی و فرآورده های چوب مصنوعی استفاده کرد.

 

بادام زمینی کاربرد های فراوان خوراکی و غیر خوراکی زیادی دارد. از بادام زمینی علاوه بر تولید انواع مواد غذایی می توان در تهیه انواع کره بادام زمینی و همچنین تولید انواع بادام زمینی روکش دار استفاده کرد که یک تجارت نوین و سوده در حیطه خشکبار بشمار می رود.

 

همچنین در  تولید و دودی کردن فرآورده های گوشتی نظیر کالباس و انواع مرغ دودی از مغز بادام زمینی استفاده می شود. اهمیت و داشتن کاربرد های مختلف تجاری در این دو محصول سبب شده تا تاجران به دنبال مراکزی باشند که به عنوان تولید کننده انواع بادام فعالیت دارند.

 

تولید انواع بادام زمینی و درختی از فعالیت های اصلی شرکت زرین مغز می باشد. همچنین تولید و پخش انواع بادام زمینی روکش دار و کره بادام زمینی از فعالیت های دیگر این مجموعه است.

 

مرکز خرید پسته و بادام شرکت زرین 09120774128

فروش عمده بادام زمینی و درختی در شرکت زرین مغز

فروش عمده بادام زمینی و درختی در شرکت زرین یکی از عمده فعالیت های این شرکت در خصوص خرید و فروش بادام است.بادام زمینی به وفور در مناطق شمالی کشور تولید می شود.

 

شرکت زرین در شهر های پارس آباد مغان و آستانه اشرفیه که تولید عمده بادام زمینی صورت می گیرد نمایندگی فعال دارد و در زمینه خرید و فروش بادام زمینی شما را یاری می کند. در مورد بادام درختی هم این مسئله صدق می کند و شرکت زرین در ارتباط مستقیم با کشاورزان در استان چهارمحال بختیاری که قطب تولید انواع بادام درختی است می باشد و با خرید عمده بادام درختی و بعد از فرآوری به فروش بادام درختی می پردازد.

 

ارتباط مستقیم شرکت زرین با تولید کنندگان بادام زمینی سبب بهبود و ارتقاء خرید از شرکت شده است و چرخه صادرات عمده بادام زمینی را رونق می بخشد.

 

تولیدکننده بادام 09120774128

صادرات بادام درختی به همه کشورها

 

صادرات بادام درختی به همه کشورها به واسطه خرید از شرکت زرین توسط تاجران در جریان است.

 

بادام مرغوب با قیمت مناسب در شرکت باعث شده تا کشور هایی مثل روسیه، آذربایجان، امارات، ارمنستان و….مشتری پرو پا قرص خرید بادام در تناژ بالا از تاجران ایرانی و شرکت زرین باشند.

 

از انواع بادام درختی، صادرات بادام مامایی رونق بیشتری دارد و در جهان شناخته شده است . از جمله کشور هایی که خواهان بادام مامایی هستند می توان به کشور هند اشاره کرد که بیشترین درصد صادرات بادام مامایی را بخود اختصاص داده است.

 

از بین کشور های تولید کننده بادام درختی،کشورمان ایران رتبه پنجم را به خود اختصاص داده است بنابراین در زمینه صادرات بادام درختی هم بسیار موفق بوده است.

 

تولید کننده بادام شرکت زرین 09120774128

مقاصد صادرات بادام زمینی ایران

مقاصد صادرات بادام زمینی ایران را بیشتر کشور های عربی تشکیل می دهند. عمدتا کشور هایی که در دل خود موقعیت پرورش بادام زمینی را ندارند مشتری شرکت زرین برای خرید عمده بادام زمینی هستند.

 

این شرکت علاوه بر تولید خود، با خرید بادام زمینی از تولید کنندگان اصلی علاوه بر تامین نیاز داخل کشور به صادرات بادام زمینی به کشورهای خارجی ازجمله هند،روسیه،ارمنستان و… روی آورده است.

 

شما می توانید به دو روش حضوری و غیر حضوری خرید بادام زمینی درجه یک خود را از شرکت زرین انجام دهید. البته روش غیرحضوری و مراجعه به سایت شرکت زرین را به  شما پیشنهاد می دهیم زیرا با خرید غیر حضوری یکسری هزینه های اضافی حذف خواهد شد و شما خرید با صرفه‌تری خواهید داشت.

 

شرکت زرین همیشه برای فروش عمده بادام زمینی به تاجران و فعالان در زمینه بادام زمینی در تناژ بالا آماده است.

 

فروش عمده بادام مامایی مرغوب ایرانی09120774128

قیمت روز  انواع بادام

بسیاری از تاجران  و گروه های مختلف تجاری به دنبال اطلاع از قیمت روز انواع بادام هستند تا با خرید مطمئن تر روند تجاری هدفمند تری داشته باشند.

 

قیمت انواع بادام زمینی و درختی هرگز روال ثابتی همراه نداشته است و عواملی نظیر تولید سالیانه و همچنین کیفیت محصول بسیار تاثیر گذار است. بادام زمینی با کیفیت مغز درشت، یکنواخت و همچنین بوی تازگی دارد. بادام درختی با کیفیت معمولا دارای مغزی روشن با تلخی کم می باشد.

 

شرکت زرین خود از تولید کنندگان عمده انواع بادام زمینی و درختی در ایران می باشد و دیگر آجیل ها را به فروش و صادرات می رساند. برای اطلاع از قیمت روز بادام به سایت شرکت زرین مغز  مراجعه نمایید و خریدی راحت را با ما تجربه نمایید. چنانچه بخواهید خرید حضوری داشته باشید با مشاوران در قسمت فروش در ارتباط باشید.

 

پسته اکبری اعلا

فروش عمده پسته مرغوب

ما جهت خدمت به مشتریان داخلی طالب پسته مرغوب ایرانی در فروش عمده پسته نیز وارد شده‌ایم و بهترین کیفیت ها را به مشتریان ارائه می نماییم و انواع پسته را در اختیار شما خریداران پسته قرار می دهیم. از جمله:

 

 • پسته فندقی
 • پسته کله قوچی
 • پسته احمد اقایی
 • پسته اکبری
 • پسته بادامی

 

پسته جز خشکباری است که طرفداران زیادی در ایران و خارج از ایران دارد و بهترین نوع پسته در ایران تولید می شود در واقع پسته ایرانی در جهان شناخته شده است. البته در چند سال اخیر با افزایش قیمت پسته این خشکبار خوشمزه جز آجیل لوکس شده است.

 

البته کسانی که برای بهره مندی از خواص بیشمار این آجیل تمایل به خرید بهترین پسته دارند می توانند به شرکت زرین مراجعه کنند و هر نوع پسته‌ای با هر کیفیتی که می خواهند از شرکت خریداری کنند.

 

مرکز صادرات پسته به شرکت زرین09120774128

صادرات پسته درجه یک ایرانی

ارزآورترین محصول کشاورزی در ایران پسته است و به همین دلیل ما صادرات پسته درجه یک ایرانی را در دستور کار خود قرار دادیم و در این زمینه تلاش ما، فروش پسته درجه یک به همه صادرکنندگان پسته است.

 

پسته نوع مغزیجات آجیلی ، عامه پسند با حجمی چند گرمی با مغز چرب ، پوسته سفید چوبی ، به رنگ سبز در مناطقی از ایران کشت می شود. رفسنجان، نوق و دامغان مرغوب ترین نوع پسته را پرورش می دهند و سالانه درصد بالایی از پسته را برای تجارت به کشور های عربی و اروپایی صادر می کنند.

 

ایران در زمینه صادرات پسته رتبه دوم را دارد و با آمریکا رقابت می کند. هر یک از کشور های خارجی خواهان یک یا چند نوع پسته ایرانی هستند. به عنوان مثال صادرات پسته ایرانی به عراق از نوع پسته اکبری و پسته احمد آقایی است و یا صادرات پسته به هند از نوع احمد آقایی و پسته صادراتی به پاکستان از نوع فندقی، اکبری، احمد آقایی و بادامی می باشد.

 

شرکت زرین به عنوان تولید کننده بادام و فروشنده پسته درجه یک ایرانی در خدمت شما است. 

 

خرید پسته و مغز پسته صادراتی 09120774128

قیمت روزانه پسته فندقی صادراتی

اگر قرار باشد پسته‌ای ارزان قیمت و به صرفه اقتصادی خریداری کنیم باید به سراغ پسته فندقی برویم. این پسته ظاهر و شکلی شبیه فندق دارد. همین شرایط خوب در بازار برای خرید موجب رونق و فروش بیشتر پسته فندقی شده است. پسته فندقی نه تنها نیاز داخلی بازار را تامین می کند بلکه این محصول به بازار های بین المللی نبز صادرات می شود.

 

قیمت پسته فندقی صادراتی براساس معیار هایی مشخص می گردد که قیمت جهانی نیز بر آن اثرگذار می باشد. نرخ ارز روی قیمت پسته فندقی و افزایش و کاهش آن تاثیر دارد. کیفیت محصول پسته که برای صادرات انتخاب می شود، میزان سایز و اندازه ( انس پسته )، رنگ سبزی که مغز پسته دارد و یا رنگ پوسته سخت آن نیز قیمت متفاوتی را شامل می شود. هرچقدر مغز پسته پوک و خالی از مغز باشد قیمت کمتری دارد و مغز درشت و تازه و مرغوب قیمت بالاتر پسته را دربر می گیرد.

 

مرکز تولید پسته فندقی در سمنان و خراسان و کرمان می باشد که نه تنها این نوع پسته را تولید و به بار می نشاند بلکه سایر ارقام پسته رارنیز تولید می کند. علاوه بر این مراکز که قطب تولید پسته به شمار می روند، استان اصفهان و فارس نیز اخیرا به این عرصه وارد شده‌اند.

 

پسته فندقی غالبا از سوی کشور های خارجی تقاضای خرید فروش دارد. از این رو، قیمت روزانه پسته فندقی صادراتی باید به صورت مستمر و روزانه محاسبه و تعیین گردد. ارزآوری دلاری پسته برای کشور قابل ملاحظه و چشمگیر می باشد. برای استعلام قیمت روزانه پسته فندقی صادراتی با شرکت زرین مغز در تماس باشید.

مغز فندق صادراتی

خرید فندق ایرانی درجه یک

برای خرید فندق ایرانی درجه یک ما را در این مقاله همراهی کنید . فندق ظاهری کروی و بیضی به طول ۱۵ تا ۲۵ میلی متر دارد. درختچه این محصول درختی کوتاه قد با برگ های پهن و نزدیک به هم می باشد. فندق را می توان به صورت خام و برشته مصرف کرد.

 

فندق خام چربی بالایی دارد و برای روغن گیری به کار می رود. مغز فندق ایرانی یکی از چهار مغز اصلی تولید آجیل درجه یک می باشد. در شهریور ماه برداشت و روانه بازار فندق ایرانی برای خرید و فروش می شود.

 

این مغز را همچنین می توان با پوست چوبی و هم با مغز خالص راهی پاتیل های برشته سازی فندق کرد و از خواص آن بهره برد. فندق برشته شده در اعیاد و دورهمی ها مورد استقبال قرار گرفته است.

 

در بسیاری از شرکت ها و کارخانجات از فندق کره گیری می کنند. پوره رقیق‌ شده مغز فندق ایرانی سفید را کره فندق می نامند. این کره را در منزل با فندق خام، پودر قند و روغن زیتون تهیه کنید و از خوردن آن لذت ببرید. کره فندق خون ساز بوده و برای تقویت بینایی و مفاصل بسیار مفید است.

 

شرکت زرین مغز در زمینه خرید و فروش فندق خام فعالیت دارد و تاجران را برای ارزآوری به میدان صادرات فندق خام می خواند.

 

مرکز فروش و صادرات پسته بادام کاغذی ایرانی؛

شرکت زرین مغز

برچسب ها:
الهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: نام

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120774128

instagram icon اینستاگرام: zarinbadam@

email icon ایمیل: zarincomp@gmail.com

مجموعه زرین مغز شما را به خرید بهترین محصولات خشکبار تازه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Content is protected !!