مجموعه زرین مغز شما را به خرید بهترین محصولات خشکبار تازه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت تولید کننده بادام | فروش و صادرات بادام و پسته

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع بادام تولیدی در ایرانشرکت تولید کننده بادام درختی و زمینی در ایران(شرکت زرین)تولید بادام مامایی و کاغذی صادراتی در شرکت زرینفروش عمده بادام زمینی و درختی در شرکت زرینصادرات بادام درختی به همه کشورهامقاصد صادرات بادام زمینی ایرانفروش عمده پسته مرغوبصادرات پسته درجه یک ایرانی
تولید کننده بادام شرکت زرین 09120774128

مرکز صادرات پسته به چین شرکت زرین09120774128

زرین نام شرکت تولید کننده بادام در ایران است که در امر خرید ، فروش و صادرات بادام و پسته بسیار فعال است.

دو نوع بادام در ایران کشت می شود.

 • بادام درختی
 • بادام زمینی

در هر دو نوع دنیای از خاصیت وجود دارد که با مصرف آن تَن هر انسانی را از سکته قلبی و مغزی محافظت می کند. افسردگی را می رهاند و پروتئین و فسفر را به راحتی در اختیار سربازهای سیستیم ایمنی بدن قرار می دهد.

هر دو نوع بادام در شرکت زرین مغز با بهترین کیفیت خرید و فروش میشود.


خرید و فروش و صادرات  پسته هم از جمله فعالیت های این شرکت می باشد.این شرکت میتواند هر نوع پسته ای که مدنظر شما است را بطور مستقیم در اختیار شما قرار دهد.

شرکت زرین مغز این اطمینان را به شما می دهد که هیچگاه کیفیت محصولات خود را فدای سود بیشتر نمی کند و اعتبار زیادی که دارد را خدشه دار نمیکند.

انواع بادام تولیدی در ایران

تولید کننده بادام شرکت زرین 09120774128

انواع بادام تولیدی در ایران برای صادرات بادام به کشورهای اروپایی و عربی فرآوری و بسته بندی شده و راهی بازار صادرات بادام می شود.

 • بادام کاغذی
 • بادام مامایی
 • بادام شاهرودی
 • بادام سنگی
 • بادام ربیع
 • بادام زمینی

انواع بادامهایی هستند که به وفور در مناطق کشت بادام تولید می شوند و به چرخه خرید و فروش انواع بادام رونق می دهند.

از بین انواع بادام ایرانی خرید بادام سنگی و زمینی در داخل کشور طرفداران زیادی دارد. علاوه بر آن به خارج کشور هم صادر می گردد.

صادرات بادام مامایی هم نسبت به سایر بادام ها رونق زیادی دارد و فروش این نوع بادام در داخل کشور بازار چندانی ندارد و می توان گفت شناخته شده نیست.

شرکت تولید کننده بادام درختی و زمینی در ایران(شرکت زرین)

تولید کننده بادام شرکت زرین 09120774128

بسیاری از متخصصان در شرکت تولید بادام درختی و زمینی در ایران و شرکت زرین فعالیت دارند.

شرکت زرین یکی از شرکتهای قدیمی در زمینه تولید فراوری و خرید و فروش بادام درختی و زمینی است. این شرکت با داشتن مجوزهای لازم و دارا بودن سیب سلامت سلیقه بسیاری از مشتریان داخلی و خارجی را سمت خود جذب نموده است.

همچنین این شرکت در شهرهای تولید کننده بادام زمینی و درختی نمایندگی فعال دارد و بدون واسطه و بطور مستقیم به خرید و فروش بادام زمینی پارس آباد و آستانه میپردازد و در نتیجه با قیمت مناسبی در اختیار مشتریان خود قرار میدهد.

شما می توانید با مراجعه به سایت شرکت زرین و رصد محصولات این شرکت و مشاوره با مدیران فروش به صورت غیرحضوری و باخیالی آسوده خرید کنید.

تولید بادام مامایی و کاغذی صادراتی در شرکت زرین

تولید کننده بادام شرکت زرین 09120774128

تولید بادام مامایی و کاغذی صادراتی در شرکت زرین انجام می شود و به وفور در اختیار آجیل فروشان و خریداران داخلی و خارجی برای صادرات عمده بادام کاغذی و صادرات عمده بادام مامایی قرار می گیرد.

کشاورزان در استان چهارمحال بختیاری به پرورش و برداشت بادام کاغذی و مامایی وانواع دیگر بادام مشغول هستند.

شرکت زرین در فصل برداشت این محصولات بطور مستقیم به خرید عمده بادام مامایی و خرید عمده بادام کاغذی از کشاورزان رطوی می آورد و عد از فرآوری با قیمت کاملا مناسب و با هر کیفیت و نوعی که مدنظر مشتریان است بسته بندی وارائه می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توان به سایت شرکت مراجعه نمود و یا مدیران فروش شرکت زرین تماس حاصل نمایید.

فروش عمده بادام زمینی و درختی در شرکت زرین

تولید کننده بادام شرکت زرین 09120774128

فروش عمده بادام زمینی و درختی در شرکت زرین یکی از عمده فعالیتهای این شرکت در خصوص خرید و فروش بادام است.

بادام زمینی به وفور در مناطق شمالی کشور تولید می شود.

شرکت زرین در شهرهای پارس آباد مغان و آستانه اشرفیه که تولید عمده بادام زمینی صورت میگیرد نمایندگی فعال دارد ودر زمینه خرید و فروش بادام زمینی شما را یاری میکند.

در مورد بادام درختی هم این مسئله صدق میکند و شرکت زرین در ارتباط مستقیم با کشاورزان دراستان چهارمحال بختیاری که قطب تولید انواع بادام درختی است می باشد و با خرید عمده بادام درختی و بعد از فرآوری به فروش بادام درختی می پردازد.

ارتباط مستقیم شرکت زرین با تولید کنندگان بادام زمینی سبب بهبود و ارتقاء خرید از شرکت شده است و چرخه صادرات عمده بادام زمینی را رونق می بخشد.

صادرات بادام درختی به همه کشورها

تولیدکننده بادام 09120774128

صادرات بادام درختی به همه کشورها به واسطه خرید از شرکت زرین توسط تاجران در جریان است.

بادام مرغوب با قیمت مناسب در شرکت باعث شده تا کشورهایی مثل روسیه، آذربایجان، امارات، ارمنستان و….مشتری پرو پا قرص خرید بادام در تناژ بالا از تاجران ایرانی و شرکت زرین باشند.

از انواع بادام درختی، صادرات بادام مامایی رونق بیشتری دارد و در جهان شناخته شده است . از جمله کشورهایی که خواهان بادام مامایی هستند می توان به کشور هند اشاره کرد که بیشترین درصد صادرات بادام مامایی را بخود اختصاص داده است.

از بین کشورهای تولید کننده بادام درختی،کشورمان ایران رتبه پنجم را بخود اختصاص داده است.بنابراین در زمینه صادرات بادام درختی هم بسیار موفق بوده است.

مقاصد صادرات بادام زمینی ایران

تولید کننده بادام شرکت زرین 09120774128

مقاصد صادرات بادام زمینی ایران را بیشتر کشورهای عربی تشکیل می دهند. عمدتا کشورهایی که در دل خود موقعیت پرورش بادام زمینی را ندارند مشتری شرکت زرین برای خرید عمده بادام زمینی هستند.

این شرکت علاوه بر تولید خود ، با خرید بادام زمینی از تولید کنندگان اصلی علاوه بر تامین نیاز داخل کشور به صادرات بادام زمینی به کشورهای خارجی ازجمله هند،روسیه،ارمنستان و… روی آورده است.

شما میتوانید به دو روش حضوری و غیر حضوری خرید بادام زمینی درجه یک خود را از شرکت زرین انجام دهید.

البته روش غیرحضوری و مراجعه به سایت شرکت زرین را به  شما پیشنهاد می دهیم زیرا با خرید غیر حضوری یکسری هزینه های اضافی حذف خواهد شد و شما خرید باصرفه تری خواهید داشت.

شرکت زرین همیشه برای فروش عمده بادام زمینی به تاجران و فعالان در زمینه بادام زمینی در تناژ بالا آماده است.

فروش عمده پسته مرغوب

تولید کننده بادام شرکت زرین 09120774128

ما جهت خدمت به مشتریان داخلی طالب پسته مرغوب ایرانی در فروش عمده پسته نیز وارد شده ایم و بهترین کیفیت ها را به مشتریان ارائه می کنیم.

انواع پسته را در اختیار شما خریداران پسته قرار می دهیم از جمله:

 • پسته فندقی
 • پسته کله قوچی
 • پسته احمد اقایی
 • پسته اکبری
 • پسته بادامی


پسته جز خشکباری است که طرفداران زیادی در ایران و خارج از ایران دارد و بهترین نوع پسته در ایران تولید میشود در واقع پسته ایرانی در جهان شناخته شده است.
البته در چند سال اخیر با افزایش قیمت پسته این خشکبار خوشمزه جزآجیل لوکس شده است.

البته کسانی که برای بهره مندی از خواص بیشمار این آجیل تمایل به خرید بهترین پسته دارند میتوانند به شرکت زرین مراجعه کنند و هر نوع پسته ای با هر کیفیتی که میخواند از شرکت خریداری کنند.

صادرات پسته درجه یک ایرانی

مرکز صادرات پسته به شرکت زرین09120774128

ارزآورترین محصول کشاورزی در ایران پسته است و بهمین خاطر ما صادرات پسته درجه یک ایرانی را در دستور کار خود قرار دادیم و در این زمینه تلاش ما فروش پسته درجه یک به همه صادرکنندگان پسته است.

ایران در زمینه صادرات پسته رتبه دوم رادارد و با آمریکا رقابت میکند. هریک از کشورهای خارجی خواهان یک یا چند نوع پسته ایرانی هستند.

به عنوان مثال صادرات پسته ایرانی به عراق از نوع پسته اکبری و پسته احمد آقایی است و یا صادرات پسته به هند از نوع احمد آقایی و پسته صادراتی به پاکستان از نوع فندقی،اکبری،احمد آقایی و بادامی می باشد.

شرکت زرین به عنوان تولید کننده بادام و فروشنده پسته درجه یک ایرانی در خدمت شما است. 

مرکز فروش و صادرات پسته بادام فندق و گردوی ایرانی شرکت زرین

برچسب ها:
الهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: نام

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120774128

instagram icon اینستاگرام: zarinbadam@

email icon ایمیل: zarincomp@gmail.com

مجموعه زرین مغز شما را به خرید بهترین محصولات خشکبار تازه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید